Печерський райсуд Києва пом'якшив Косенку запобіжний захід, змінивши його з домашнього арешту на особисте зобов'язання. Про це повідомила адвокатка родин героїв Небесної Сотні Євгенія Закревська на своїй сторінці у фейсбуці.

Дивіться також ДБР завершило розслідування щодо слідчого, який фабрикував підозри майданівцям

Володимиру Косенку особисте зобов'язання – виконувати процесуальні обов'язки, утриматись від спілкування зі свідками і підозрюваними. Повідомляти про зміну місця проживання і роботи,
– зазначила Закревська.

Суд не задовольнив прохання прокурора продовжити цілодобовий арешт з носінням електронного браслета. На думку сторони обвинувачення, Косенко може впливати на свідків – бійців спецпідрозділів, які 20 лютого 2014 року були з ним на вулиці Інститутській у Києві.

Слідчі ДБР затримали Косенка та повідомили йому про підозру 18 лютого. 19 лютого Печерський районний суд Києва відправив Косенка під домашній арешт з носінням електронного браслета.

У чому підозрюють Володимира Косенка:

  • у перевищенні влади та службових повноважень, яке супроводжувалося застосуванням зброї, що спричинило тяжкі наслідки;
  • у закінченому замаху на умисне вбивство;
  • в умисному вбивстві, вчиненому способом, небезпечним для життя багатьох осіб, за попередньою змовою групою осіб.

Що відомо про справи Майдану? Злочини, скоєні проти учасників Революції Гідності у 2013 2014 роках, об'єднані у справу Майдану. У ній близько 90 кримінальних проваджень. Серед злочинів, щодо яких проводять розслідування, 91 вбивство.

Майдан. хронологія
Хронологія Революції Гідності / Інфографіка 24 каналу