Про це 24 Каналу заявив секретар РНБО Олексій Данілов, зауваживши, що українська держава ніколи не зникне з радару міжнародної спільноти. Адже вона бореться не лише за себе.

Дивіться також Під ударом Україна, США та Євросоюз: нові тези пропаганди, якими Росія атакуватиме світ

"Україна ніколи не зникне з радара міжнародної спільноти, тому що ми виборюємо не тільки своє право. Ми виборюємо сьогодні на своїй території незалежність, зокрема, і Європи. І всі це усвідомлюють", – наголосив Данілов.

У кожній країні відбуваються власні політичні процеси. Тому через ті чи інші причини можуть бути затримки з постачанням допомоги. Це відображається на лінії фронту.

Ми дуже б хотіли, щоби найближчим часом все було улагоджено. Ми є країною, яка стоїть за свою свободу, незалежність. Ми не торгуємо принципами й не торгуємо своїми територіями, як комусь того не бажалось,
– наголосив секретар РНБО.

Росія періодично шантажує Захід, що вона буде використовувати ядерну зброю "у разі загрози". Ці залякування країни-агресорки, зазначив Олексій Данілов, уже не діють, зокрема, на відповідальних політиків.

Військова допомога для України: новини

  • Сенат Італії схвалив подальші постачання зброї для України. Допомога триватиме щонайменше до кінця 2024-го року. Тепер документ має розглянути нижня палата парламенту Італії.
  • Німеччина поки що вагається щодо передачі Україні далекобійних ракет Taurus. Велика Британія пропонує компроміс. Лондон готовий передати для ЗСУ свої ракети Storm Shadow в обмін на те, що німецькі Taurus поїдуть на їхні склади.
  • Координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі заявив, що світ спостерігає за рішенням США щодо допомоги для України. Він зауважив, що, якщо Сполучені Штати прагнуть зберігати у цьому глобальне лідерство, то Конгрес має ухвалити додаткову допомогу негайно.