В України є дипломатія, яка дуже ефективно працює. Про це в ефірі 24 каналу акцентував російський публіцист, опозиційний політик Андрій Піонтковський.

Важливо НАТО працює з оборонними компаніями, аби збільшити поставки зброї Україні

За його словами, на Заході є ще 3 людини, які насправді суттєві важелі впливу, – це Борис Джонсон, Ентоні Блінкен, Ллойд Остін. Ці друзі Україну не підведуть.

"Є путінська людина в адміністрації – Джейк Салліван, який намагається вставляти "палки в колеса". Проте це йому вдається все менше й менше", – зазначив Андрій Піонтковський.

Що значить "відволікти увагу"? Велика увага потрібна для того, щоб відправити не 50 HIMARS, а 500?,
– акцентував Андрій Піонтковський.

Він додав, що Пентагон може втратити увагу до України, якщо направить 500 HIMARS і достатній запас амуніції. Тільки після цього може займатися чимось іншим.

"Захід, НАТО, Велика Британія – зараз обʼєктивно союзники. Проте вся брудна робота, яка повʼязана із втратами власних життів, – вирішується українцями", – повідомив Піонтковський.

Публіцист зазначив, що оці фрази "вимагати більше" – не благодійність. Це вклад у спільну справу захисту цивілізації вільного світу від диктаторів. "Я думаю, що ті люди, яких я перерахував, вони це чудово розуміють", – додав Піонтковський.

Дивіться відео: Піонтковський розповів, чи буде війна між США та Китаєм

Останні новини щодо зброї Україні

  • Фонд допомоги армії "Повернись живим" і турецька компанія Baykar, яка виробляє безпілотники Bayraktar TB2 і Bayraktar Akinci, офіційно домовились про співпрацю.
  • Міністр оборони України Олексій Резніков подякував Італії за "новий пакет військової допомоги", про який досі немає подробиць. Однак цю допомогу затримали через політичну кризу в країні та відставку Маріо Драгі.
  • Іспанія заявила, що не передаватиме Україні танки Leopard. Зазначається, що техніка перебуває в "абсолютно несприятливому стані".
  • Штати збираються передати Україні черговий пакет військової допомоги. Його розмір сягатиме 550 мільйонів доларів. Президент Байден вже підписав необхідний документ. Раніше про додаткову допомогу заявив координатор зі стратегічних комунікацій в Раді національної безпеки Білого дому Джон Кірбі.