Ердоган повідомив, що він та його кохана отримали позитивні результати тестів на коронавірус 5 лютого. Їх вирішили зробити після перших легких симптомів.

Читайте також Ердоган зустрівся із Зеленським у Києві та привітався словами "Слава Україні": відео церемонії

У подружжя виявили Омікрон

За словами турецького лідера, у них з дружиною підтвердили коронавірус штаму Омікрон, перебіг хвороби – легкий. Наразі обоє вже самоізолювалися й продовжуватимуть працювати з дому. "Чекаємо на ваші молитви", – написав Ердоган.

Президент Зеленський у своєму твітері написав, що його родина із жалем дізналася про хворобу подружжя Ердоганів. "Щиро бажаємо нашим друзям швидкого й легкого одужання", – зазначив він.

3 лютого, у день візиту Ердогана, про позитивний тест на коронавірус повідомив й Андрій Єрмак, глава Офісу Президента. У той день він вже не брав участь у державних заходах.

Ердоган кликав Зеленського й Путіна в Туреччину

Україна та Туреччина підписали угоду про вільну торгівлю: дивіться відео


Повний текст допису Ердогана у телеграмі:

Bugün hafif belirtiler üzerine eşimle birlikte yaptırdığımız COVID-19 testimizin sonucu pozitif çıktı. Omicron varyantı olduğunu öğrendiğimiz hastalığı hamdolsun hafif geçiriyoruz. Görevimizin başındayız. Çalışmalarımıza evde devam edeceğiz. Dualarınızı bekliyoruz.​