Реакція на напад Москви буде дуже швидкою. Про це видання пише, посилаючись на високопосадовця ЄС.

Важливо США не будуть вводити зараз санкції проти Росії, - Блінкен

Буде дивовижна єдність

Політик впевнений, що серед 27 країн блоку буде "ще більш дивовижна" єдність, ніж у 2014 році. Він визнав, що є "різні чутливості", але всі країни-члени ЄС гостро відчувають інтереси блоку.

Якщо такий дуже серйозний розвиток подій станеться, реакція буде дуже швидкою, реакція буде надзвичайно чіткою. І знову ж таки це буде питання днів, не питання тижнів,
– наголосив чиновник.

За інформацією ЗМІ, джерела в ЄС песимістично налаштовані щодо відступу Кремля від своїх "максималістичних вимог". Вони фактично дають Росії сферу впливу у Східній Європі.

Світ попереджає Росію про наслідки

  • Президент США Джо Байден пригрозив Москві потужними санкціями у разі агресії проти України. Він попередив, що обмеження призведуть до економічної катастрофи в Росії.
  • Наприклад, банкам можуть заборонити проводити будь-які операції з доларом, а також допускають від ключення країни від системи SWIFT.
  • Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон та канцлер Німеччини Олаф Шольц заявили, що Кремль заплатить високу ціну, якщо нападе на Україну. Про те саме говорить і генсек НАТО Єнс Столтенберг.
  • До речі, президент Володимир Зеленський закликав не чекати ескалації, а запроваджувати обмеження вже.
  • Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що Вашингтон поки що не вводитиме санкцій. Причиною він назвав можливу втрату "ефекту стримування".

Може бути цікаво – Байдену вдалось загнати Путіна у пастку / "Теорії змови":