Політолог Петро Олещук вважає цей план нереалістичним. Про це він розповів 24 каналу. На його думку, ніхто цю концепцію не буде втілювати в життя.

Дивіться також Так їсти хочеться, що й переночувати ніде: чому в Росії реанімують політичний труп Медведчука

Він зазначив, що висування Росією на передній фланг Медведчука, Януковича, Царьова та інших "пітекантропів" говорить про "серйозність" відповідних планів.

Ні Медведчука, ні Януковича, який вже багато років не з'являється на людях і невідомо, чи він ще живий, ні інших подібних діячів, зрозуміло, ніхто не може бачити на якихось достатньо серйозних посадах,
– підкреслив політолог.

Він вважає, що це може бути замилюванням очей.

Навіщо Росія витягнула в інфополе Медведчука та Януковича: дивіться відео

Створення суперечливих версій

"Також росіяни оголосили анексію окупованих територій. Це не якась інша Україна з їхньої точки зору, а територія Росії. І Путін дуже цим пишається, постійно повторює, що Росія "пріросла", – наголосив Олещук.

За його словами, зрозуміло, що вони за жодних обставин не будуть це відігравати назад.

Єдиний спосіб відіграти це назад – звільнити ці території від російської окупації. І цим Україна і буде займатися,
– зауважив він.

На його думку, всі ці плани і концепції, це відображення схильності Росії до дезінформації шляхом створення купи різноманітних суперечливих версій.

"Ця дезінформація може бути розрахована зокрема на Захід, мовляв, ми не хочемо знищити Україну – у нас просто свій погляд на неї. Таким чином вони хочуть дещо приховати свої справжні плани", – вважає Петро Олещук.

Останні новини про кума Путіна Віктора Медведчука

  • Журналісти знайшли жінку, на яку оточення Віктора Медведчука записало частки в кількох київських компаніях з активами на сотні мільйонів гривень. Цієї підставною особою виявилася 62-річна Ольга Куць зі Львова й вона повідомила, що "залюбки позбудеться" активів зрадників.
  • Медведчук подав позов проти ВРУ, в якому йдеться про визнання незаконним рішення Верховної Ради про позбавлення його депутатських повноважень. Проте голова ВРУ Руслан Стефанчук зазначив, що звільнення депутатів-зрадників відбувалось в "абсолютно законний спосіб".
  • На думку політтехнолога Михайла Шейтельмана, Кремль на початку війни планував "захопити Київ за 3 дні" і провести в окупованій Україні вибори. Політтехнолог припустив, що за російським сценарієм Медведчук мав стати головою Верховної Ради і автоматично виконувати обов'язки президента.