Населений пункт можна пройти пішки за годину. Про це 24 каналу розповіив військовий експерт Дмитро Снєгирьов.

Зверніть увагу Росіяни в Сєвєродонецьку можуть застосувати вогневий вал, – військовий експерт

За його словами, наразі в Сєвєродонецьку – вуличні бої високої інтенсивності. Територія переходить "із рук в руки", тому, на думку експерта, не варто говорити про якісь відсотки.

"6 червня – місто не взяли"

Снєгирьов нагадав, як міністр оборони Сергій Шойгу всередині травня доповідав Володимиру Путіну про те, що Луганська область нібито майже повністю під контролем Росії. Окрім цього, у російських ЗМІ поширювали інформацію про начебто взяття Сєвєродонецька, яка датується 27 травня.

Сьогодні – 6 червня, і місто не взяли. Мужність українських воїнів – поза сумнівів. Плани російської воєнщини щодо створення оперативного оточення поблизу Сєвєродонецька та Лисичанська розбиті вщент. Це визнають самі росіяни,
– наголосив Снєгирьов.

Тобто плани військової кампанії російських загарбників поламали наші захисники. Наразі вони контролюють і Лисичанськ, і Сєвєродонецьк.

Чим важливий Сєвєродонецьк і Лисичанськ

Сєвєродонецьк, як відзначив експерт, важливий для України винятково із політичного погляду – це обласне місто.

"Відповідно, із його взяттям росіяни зможуть звітувати про певні перемоги – начебто досягнуті певні успіхи щодо встановлення контролю над Луганською областю", – пояснив Снєгирьов.

Натомість Лисичанськ розташований вище за Сєвєродонецьк і відповідно має найбільші шанси перетворити збройні сили Росії на суцільний "могильник".

Актуальна інформація щодо ситуації в Сєвєродонецьку

  • За інформацією Генштабу ЗСУ станом на 6 червня 18:00, битва за Сєвєродонецьк продовжується. Ворог намагається встановити повний контроль над містом, однак наші захисники утримують позиції.
  • Секретар Ради національної безпеки на оборони Олексій Данілов 24 каналу наголосив, що ситуація на Луганщині небезпечна, а ворог – потужний.
  • Керівник Сєвєродонецької військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк відзначив, що ситуація змінюється щогодини. Попри важкі бої, наші захисники не мають наміру здавати місто.

Варто переглянути – окупанти можуть застосувати вогневий вал у Сєвєродонецьку: дивіться відео