Про це 24 каналу сказав російський публіцист Андрій Піонтковський. Він переконаний, що Росію ослаблять і вона більше не становитиме загрози.

Читайте також "Легітимність Путіна знизиться": за якої умови главу Кремля можуть спробувати скинути

Чи почне Росія нову війну за кілька років

Піонтковський нагадав, що міністр оборони США Ллойд Остін під час візиту до Києва у квітні заявив про три цілі – перемога України, повне відновлення її територіальної цілісності та ослаблення Росії до такої міри, щоб вона не змогла повторити агресію.

Адже вже зараз підготовлена так звана Київська декларація про гарантії безпеки. Вона фактично про прийняття України в НАТО,
– сказав російський публіцист.

Тобто, пояснив він, коли ЗСУ вже виженуть російську армію за територію України, жодних перешкод для вступу України в НАТО не буде.

До того ж, зауважив публіцист, тоді вже буде зовсім інша система безпеки в світі. Адже після кожної світової війни, а саме це ми зараз переживаємо, держави-переможниці створюють нову систему безпеки. А після цієї війни державами-переможницями будуть Україна, Великобританія і США.

Піонтковський припустив, чи почне Росія нову війну проти України за кілька років: дивіться відео

"Росія буде скута міцністю НАТО"

Піонтковський вважає, що не варто перебільшувати масштаб імперських ідей "русского міра". Адже Радянський Союз розпався доволі мирно. Тобто не було у російського народу глибинного імперського замаху, його штучно висмоктали з телевізійної пробірки за останні 20 років.

Набагато більший нацистський рух був у гітлерівській Німеччині. І її денацифікація зайняла життя цілого покоління,
– заявив він.

На думку російського публіциста, щось подібне набагато швидше відбудеться в Російській Федерації.

Росія буде скута міцністю НАТО. Провідним членом цієї організації стане Україна, яка, власне, одна й виконала ту роль, до якої НАТО 70 років готувалося,
– сказав Піонтковський.

Тому, резюмував він, Росія тоді не становитиме загрози. До того ж буде нова міжнародна організація, яка ухвалюватиме відповідні рішення.

Яка ситуація зараз на фронті: головне

  • Українські захисники продовжують нищити окупантів, які зі зброєю у руках прийшли на нашу землю. Унаслідок злагоджених дій ЗСУ російська армія втрачає своїх бійців на всіх напрямках фронту.
  • В оперативному командуванні "Південь" відзвітували про ситуацію в регіоні. Упродовж доби 29 вересня вдалося збити два літаки ворога. Також уражено двічі колону техніки в Новій Каховці.
  • ЗСУ, ймовірно, завершили оточення російського угруповання в районі Лимана. Як зазначили в Інституті вивчення війни, вони прорвали ворожу оборону в районі Ставок, за 10 кілометрів на північ від Лиману.
  • Речник східного угруповання військ Сергій Череватий підтвердив, що на Лиманському напрямку захисники оточують російське угруповання. Він не розповів деталей, оскільки операція все ще триває.