Коли ж чекати зниження температури аж до перших "мінусів", спрогнозував Ігор Кібальчич. Синоптик зазначив, що перша декада вересня буде теплою.

До теми Як довго восени ще буде спека: коли чекати значного похолодання

Коли в Україні будуть перші заморозки

Кібальчич зазначив, що температура знижуватиметься поступово як вдень, так і вночі. У темну пору доби мінімум орієнтовно +6…+13 градусів. Вдень повітря прогріватиметься до +20…+26.

Однак, на Півдні ночі будуть помітно теплішими. Зокрема, +12...+18 градусів. У денні години стовпчики термометрів покажуть +22…+28.

У третій декаді місяця на тлі скорочення світлового дня, а також за рахунок низької відносної вологості, на поверхні ґрунту відзначатимуться заморозки. У західних областях і на крайній півночі країни в окремі ночі від'ємні температури можуть фіксуватися й у повітрі,
– підкреслив синоптик.

Звернімо увагу, що почався вересень з потужних злив у низці регіонів. 3 вересня дощ був надзвичайно сильним, затопивши кілька міст.

Львів і Луцьк перетворилися на "Венеції"

  • Містами пройшли сильні дощі, а місцями – град. Мешканці відразу ж почали ділитися в мережі світлинами та відео потужної стихії та її наслідків.
  • У Львові та Луцьку сильні дощі затопили кілька вулиць. Крім того, прорвало водостік у Львові у ТРЦ "Південний". Внаслідок цього зали торговельного центру почало затоплювати водою.

Радимо прочитати Прорив під Оріховом і наступ росіян на Куп'янськ: як змінилась лінія фронту за серпень

Погода на вересень 2023: прогноз Укргідрометцентру

  • Зауважимо, синоптики прогнозували, що середня місячна температура передбачається 15 – 19 градусів тепла, у Карпатах 12 – 13, що на 1 – 2 градуси вище за норму.
  • Місячна кількість опадів очікується в межах 34 – 70 міліметрів, у Карпатах місцями 87 – 100 міліметрів, що в межах норми.