“Це не зовсім звична для мене мета перегляду шоу, мати можливість обирати, що мені б хотілось вдягнути, і схрещувати пальці в передчутті, що це здійсниться", - каже акторка Камерон Діаз.
“Я також у захопленні. Хоч це і перший показ Армані, який я побачу вживу... Мені пощастило одягати кілька його чудових суконь, тож не терпиться вже побачити нові", - каже акторка Джессіка Частейн.
Італійський бренд презентує колекцію у теплих відтінках тропіків, на подіумі домінують м'які зелені та легкі бронзові кольори. Схожі зі шкірою рептилій тканини використали для оформлення спідниць-олівців, які задрапірували масивною складкою збоку, що нагадує листок. Такі варіанти доповнили напівпрозорі топи в компанії різних класичних жакетів, накидок у вигляді пагонів рослин чи ковдри із моху.
Вечірні сукні не стали приводом змінити початкову тему дефіле. Зміїний окрас використали для оформлення образів фасону русалка з асиметричним виступом тканини та вкритий паєтками чорний корсет. Окремі варіанти у стилі "принцеса" вкоротили спереду для демонстрації взуття на тендітній ніжці, кілька образів також оздобили мерехтливими паєтками.
Окрім Армані свої колекції модникам вже встигли представити також Александр Вотьє та Стефан Ролан. Відомий особливою прихильністю до своїх творінь співачки Ріанни та дизайнер вбрання Бейонсе для обкладинки її останнього альбому "4", Вотье представив глядачам шоу під гаслом “Свобода”.
Подіум полонили пастельні кольори, розбавлені моделями у чорно-білій палітрі. Крій більшості речей вільний, тканини - легкі. Кутюр'є надає перевагу однотонності, яку розбавляли лише вкраплення золота - це проглядається переважно в аксесуарах - сережках, герданах, взутті чи браслетах. Сукні максі довжини відтінків морської хвилі чи фіалки прикрасили страусиним пір'ям та хутряною накидкою.
Абсолютно відмінною, яскравою палітрою здивував модників Стефан Ролан. Французький майстер вечірніх суконь цього разу показав колекцію натхненну кінетичним мистецтвом. На подіумі розлилися яскраві кольори, у поєднанні з простими силуетами однак надзвичайно майстерними драпіровками геометричних форм.
Маестро вдалось чудово обіграти основну мету колекції - відобразити природну красу таких тканин як шовк, трикотаж, газар чи органза. Щоправда незначний конфуз спіткав показ при його завершенні. Фінальний вихід музи дизайнера- супермоделі Ясмін ле Бон надто явно продемонстрував незручність її вбрання.
Червона сукня з розкішним шлейфом потребувала двох помічників. Адже на подіумі запланували здійснити непросту справу - розвернути 45 метрів тканини вагою у понад 50 кілограм. Стара приказка досі актуальна - краса потребує жертв.