Про це у програмі Олени Трибушної "Перші особи" на 24 каналі заявив російський політик Леонід Гозман. Коли очільник Кремля говорить, що в українців та росіян начебто одна мова й взагалі вони є "одним народом", то найстрашніше те, що він справді у це вірить.

До теми США бачать всі ознаки того, що Росія нападе на Україну до середини лютого

За словами Гозмана, Путін вважає, що Україна повинна бути під протекторатом Росії, а найкраще – взагалі її частиною.

Поки Путін у Кремлі, він постарається вас (Україну – 24 канал) не відпустити з тієї простої причини, що не може визнати вашу незалежність,
– заявив російський політик.

Як зазначив Гозман, очільник Кремля й надалі шукатиме різні способи для того, аби обґрунтовувати втручання у внутрішні справи України, а також те, що він постійно перебуває на межі війни.

Варто прочитати Партія Путіна офіційно просить Кремль постачати зброю бойовикам на Донбасі

"Перші особи" на 24 каналі: дивіться відео


Ймовірний напад Росії на Україну: останні новини

  • Президент США Джо Байден зазначив, що може запровадити санкції проти Володимира Путіна, якщо Росія наважиться напасти на Україну. Однак у Кремлі самовпевнено заявили, що санкції особисто проти російського президента йому не нашкодять.
  • У Великій Британії пообіцяли "зробити свій внесок" у розгортання сил НАТО у Східній Європі у випадку вторгнення Росії.
  • США бачать ознаки того, що Росія піде у наступ проти України до середини лютого. Водночас у Вашингтоні заявили, що Захід готовий реагувати на різні сценарії.
  • На думку Олексія Данілова, Росія не піде у наступ на Україну найближчим часом. Рада нацбезпеки й оборони не бачить жодних підстав для повномасштабного вторгнення.

Чому у російської армії в Україні немає жодних шансів: дивіться відео