За інформацією видання, трагічний інцидент трапився у таборі мігрантів, що розташований неподалік переходу до Кузниці. У хлопця нібито була застуда.

Зверніть увагу Монастирський терміново вилетів на Волинь через мігрантів у Білорусі

Ця інформація з'явилася у польських ЗМІ

Польські ЗМІ посилаються на слова очевидців – мігрантів з Іраку. Вони розповіли, що померлий – курд, якому всього лише 14 років. Причиною називають застуду. Пишуть також, що білоруські прикордонники відвезли підлітка до лікарні, але врятувати там його не вдалося. Тіло забрали відповідні служби.

У Білорусі не підтвердили смерть дитини

Білоруські прикордонники спростували інформацію про смерть підлітка. У телеграм-каналі БЕЛТА написали, що вночі проти 11 листопада одному з неповнолітніх мігрантів на кордоні справді стало погано. Стверджують, що хлопця оглянули медики – діагностували переохолодження. "Після стабілізації стану хлопчик повернувся до сім'ї", – зазначили у ЗМІ.

Мігранти на кордоні Білорусі: що відомо

  • Зранку 8 листопада з Білорусі до кордону з Польщею вирушила величезна колона мігрантів. Деякі з них згодом таки прорвалися на територію країни й втекти. Пізніше усіх цих людей затримали.
  • Коментуючи міграційну кризу, прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький назвав ситуацію "тихою помстою Лукашенка". Він наголосив, що це – вияв державного тероризму.
  • Згодом у Польщі показали відео, на яких білоруські силовики відштовхують нелегалів, які намагаються повернутися назад. Це створює додаткові ризики, адже може спровокувати агресію.
  • Кризу на польському кордоні обговорять у Радбезі ООН, 11 листопада відбудеться закрите екстрене засідання. Відповідний запит надійшов від Естонії, Франції та Ірландії.