Пєсков відреагував на список воєнних злочинців, який очолив російський диктатор. Про нього напередодні розповіла українська розвідка, передає 24 Канал.

Читайте також Замахи влаштовували навіть на Гітлера: Цимбалюк оцінив загрози для Путіна

Що сказав Пєсков

Представник Кремля цього разу не називав Україну напряму. Замість цього він заговорив про "терористичний режим", що "говорить про свої терористичні прагнення". Що звучить досить іронічно, оскільки саме Росію все більше країн світу визнають державою-терористом. А згодом Пєсков спробував заспокоїти росіян.

Повірте, наші служби безпеки знають свою роботу і знають, що вони роблять,
– сказав він.

Однак на інтернет-користувачів слова Пєскова про хорошу роботу російських спецслужб чомусь не справили враження. Йому нагадали у соцмережах про підрив Дар'ї Дугіної, Владлена Татарського та Захара Прилєпіна.

Як розвідка України оголосила "полювання" на Путіна

Заступник начальника ГУР МО України Вадим Скібіцький заявив 24 травня, що наші спецслужби полюють на воєнних злочинців. За його словами, українська розвідка намагається ліквідувати російського диктатора Путіна та ватажка найманців Євгенія Пригожина.

Окрім цього Скібіцький заявив, що російські пропагандисти не є найважливішими цілями для ГУР. Окрім цього він нагадав окупантам, що усім причетним до агресії проти України доведеться відповісти за свої дії.

Більше про замахи під час російсько-української війни

  • Варто зауважити, що самі окупанти неодноразово намагалися вбити Володимира Зеленського. Росіяни організовували понад 12 замахів на українського лідера. На щастя, усі спроби виявилися невдалими.
  • Нагадаємо, що на початку травня над Кремлем збили дрон. Цей безпілотник спровокував серед окупантів паніку. А користувачі соцмереж після цього почали висміювати росіян та їхню пропаганду.
  • Згодом Ольга Скабеєва заявила, що цей БПЛА нібито намагався вбити Путіна. Російська пропагандистка істерила та закликала застосувати проти України ядерну зброю.