Педосу вже знайшли заміну. Виконувачем обов'язків призначили Руслана Мороза. Його заступником призначили Ігоря Мандриковича – начальника обласного підрозділу внутрішньої безпеки поліції.

Читайте також: Били ногами і кричали "під*раси", – у Києві напали на учасника Маршу рівності

Крім того, чотирьох начальників районного відділу поліції притягнули до дисциплінарної відповідальності. Щодо підозрюваного у побитті Комарніцького, то ДБР оголосило підозру правоохоронцю. Суд вже обрав запобіжний захід підозрюваному у вигляді цілодобового домашнього арешту. Якщо провину доведуть, поліцейського можуть позбавити волі на строк від 3 до 8 років і з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на строк до 3 років.

У чому суть конфлікту між Комарніцьким та поліцейськими?

Олександр Комарніцький 11 червня проходив поруч з місцем затримання поліцією чоловіка з гранатою. Поліцейські попросили його бути понятим, але він відмовився. Через це начебто і виник конфлікт.

За словами Анатолія Гриценка, який є лідером партії "Громадянська позиція", Комарніцького "місцеві поліцейські по-звірячому побили прямо на автобусній зупинці". Через це побиття він отримав "численні переломи черепа і потрапив у реанімацію.

Поліцейські кажуть, нібито він їм погрожував і хотів побити... Не вірю!
– наголосив Анатолій Гриценко.

У поліції ситуацію описали наступним чином: 11 червня близько півночі поліція зупинила чоловіка, у якого виявили гранату РГД-5 із запалом. Далі поліцейський попросив одного з перехожих "бути присутнім під час слідчих дій у якості понятого". Вінничанин, мовиться про Олександра Комарніцького, начебто "відмовився та некоректно висловився". Через це виник словесний конфлікт, а потім поліцейський застосував фізичну силу. Комарніцький впав та вдарився головою об асфальт.

Правоохоронці запевняють, що надали першу медичну допомогу постраждалому та викликали "швидку". Однак, як виявилося, травми чоловіка були несумісні з життям і, попри всі можливі намагання медиків, врятувати Комарніцького не вдалося.