Про це 24 каналу розповів політолог Олег Саакян. Він також зауважив, що Путін у промові жодного разу не згадав про "спецоперацію" та постійно лише возвеличував СРСР.

Читайте також Захід зміг переграти 9 травня, – політолог про відсутність нових заяв Путіна на параді

Будь-який наступний крок буде для путінського режиму болючим, тому що послаблення всередині Росії настане безвідносно до рішення Путіна, пояснює політолог.

Якщо оцінювати виступ Путіна на параді, то у порівнянні із ситуацією місяць чи два тому – виглядає, як деморалізаторство, як всередині системи, так і у військових чинів,
– стверджує Олег Саакян.

Також політолог Саакян помітив, що вся ця промова йшла у контексті виправдання, Путін постійно виправдовувався, нічого не сказав про майбутнє, плюс незрозуміла історія із скасуванням демонстрації авіації.

Детальніше про 9 травня, як минає день

  • На деревах Херсона українські партизани розвісили "попередження" для загарбників у вигляді мертвих російських солдат – це демонстрація того, що на них чекає за скоєння злочинів та тероризування українських земель.
  • Головний прикордонник України відзначив, що цьогоріч для масштабності свята агресору не вистачило перемог і гостей. Однак Росія стала автором нової ідеології – рашизму, що гірший навіть за нацизм.
  • Очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім висміяв росіян на параді, та оцінив можливість того, що військова техніка окупанів "обов'язково повинна заглохнути".
  • А у Маріуполі російські загарбники скасували свій "парад на кістках" у Маріуполі. Повідомили, що проведуть "пізніше".

Яку "грізну" техніку продемонстрували на параді 9 травня: дивіться відео