Президент під час брифінгу з іноземними журналістами наголосив, що обговорює із лідерами Заходу санкції проти Росії. Є багато держав, які говорять, що потрібно робити речі превентивні, щоб не допускати ймовірної ескалації.

До теми Якщо війна почнеться, то вона буде і на кордоні НАТО, – Зеленський

Ми точно розуміємо: якщо ми не в НАТО, то захищаємо себе самі перед дуже непростою державою. То що таке санкції після, для кого вони адресовані? Потім буде повномасштабна війна, то навіщо нам санкції потім. Вони не для нашої держави, а для стримання повномасштабної агресії у бік країн Європи,
– сказав Зеленський.

Також президент наголосив, що Україна прагне конкретики щодо вступу у НАТО. Водночас наша держава розвиває армію, незалежно від того вступить в Альянс чи ні. Адже Україна має себе захищати.

Потім буде повномасштабна війна, – Зеленський про те, чому не варто відкладати санкції: дивіться відео

Санкції проти Росії: останні новини

  • Глава МЗС України та головний дипломат Євросоюзу 27 січня мали телефонну розмову. У ній Дмитро Кулеба та Жозеп Боррель порушували питання санкцій проти Росії і погодилися, що нові санкції повинні стримати Росію від втілення агресивних планів.
  • Євросоюз спільно з Великою Британією та США також почали розробляти санкції, які вдарять по економіці Росії, якщо вона продовжить ескалацію проти України. Вони обмежуватимуть нові газові проєкти Кремля.
  • Як заявляла очільниця МЗС Німеччини Анналена Бербок, країна готова додати "Північний потік-2" до списку санкцій проти Росії у разі вторгнення в Україну.