Про це 24 Каналу розповів експерт Національного інституту стратегічних досліджень Максим Паламарчук. Новим бунтівником в Росії може стати будь-хто, навіть з близького оточення Володимира Путіна.

Читайте також У російських еліт і Заходу спільний страх: на кого міняти Путіна

"Євгеній Пригожин – це живий приклад того, що рішуча людина на чолі відносно невеликої кількості бойовиків, може серйозно загрожувати Москві. Не обов'язково, що це буде Пригожин, чи це буде Кадиров, можливо це буде якийсь амбітний генерал, про якого ми ще не чули, але такий ризик є дуже серйозним", – зазначив Максим Паламарчук.

Максим Паламарчук розповів, чи варто очікувати нового бунту в Росії: дивіться відео

Росія в пастці

Як зазначив Максим Паламарчук, якби Євгеній Пригожин взяв Бахмут, він би не пішов бунтом на Москву. Тому розвиток подій в Україні безпосередньо впливає на ситуацію в Росії. Чим більше Україна руйнуватиме стереотипи про велич та могутність Росії, тим більше шансів, що бунт може повторитись.

Вся російська еліта розуміє, що Росія в Україні потрапила в пастку, з якої не може вийти через одну персональну проблему – Володимира Путіна. Тому що для Путіна ця війна за його політичне, можливо навіть і фізичне виживання,
– сказав Паламарчук.

Якщо одна людина тягне за собою всю країну в небуття, тоді важко не очікувати, що не буде повторної спроби звільнитися від цього тягаря.

Наслідки бунту в Росії: останні новини

  • Кремль звільнив ключового рупора пропаганди Сергія Михайлова. Керівництво Росії невдоволене висвітленням бунту Пригожина.
  • Колишній командувач окупаційними військами в Україні Суровікін не з'являвся на публіці після заколоту Пригожина. У розвідці Великої Британії окреслили причини та наслідки.
  • Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський заявив, що історія ПВК "Вагнера" після невдалої спроби заколоту у Росії – закрита. Наслідки невдалого бунту вагнерівців ніяк не вплинуть на бойові дії.