На київській Окружній сьогодні вдень зайнялась покинута будівля колишнього заводу. Пожежники вже ліквідували вогонь.

Дивіться також На околицях Києва потужно палають ліси: у КМДА звернулися до містян з важливою заявою

Обійшлося без постраждалих

Сильне загоряння на території покинутої будівлі виникло з невідомих причин. Речниця ДСНС у Київській області Вікторія Рубан розповіла 24 Каналу подробиці сильної пожежі, яку бачили тисячі киян.

Це неексплуатована будівля колишнього заводу. Загорілося сміття на площі 35 квадратних метрів. Пожежу вже ліквідували, там немає нічого взагалі. Постраждалих теж немає, це звичайне займання сміття в будівлі, що пустує,
– наголосила Вікторія Рубан.

Масштабна пожежа на київській Окружній: дивіться відео

Масштабні пожежі, що стались останнім часом

  • Ввечері, 25 травня, у мережі повідомляли про пожежу у Києві. Зазначалося, що вогонь спалахнув у Покровській церкві, що у Подільському районі столиці.
  • 26 травня У Вишгородському районі у Київській області вдалося локалізувати пожежу в природній екосистемі. На місці працювали підрозділи ДСНС та працівники лісгоспу. До гасіння залучалось близько 60 осіб та 14 одиниць техніки.
  • На лівому березі Києва, у Дарницькому районі, 27 травня сталася масштабна пожежа. Вогнем було охоплено близько 30 легкових автомобілів, 10 мотоциклів та 1 автобус. Декілька машин вигоріли практично вщент.
  • Ввечері 3 червня у Києві почалася сильна пожежа. За словами місцевих, дим виднівся з різних частин міста. На вулиці Миколи Закревського у Деснянському районі горіло складське приміщення. Орієнтовна площа пожежі була 2000 квадратних метрів.