Над ним працювали фахівці протягом 2 років. Про це заявив секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов.

Зверніть увагу План оборони і нові санкції: що РНБО ухвалила на засіданні

Данілов: План оборони України доручив створити президент

За його словами, створити План оборони України доручив Володимир Зеленський. Він передбачає взаємодію всіх органів влади – без виключення.

І це не стосується лише військових, а й усіх органів центральної виконавчої влади, місцевої влади,
– підкреслив Данілов.

Документ також стосується і застосування закону щодо територіальної оборони – "Закон про основи національного спротиву", який було прийнято влітку 2021 року.

Глава РНБО також розповів, що президент під час засідання дав доручення – провести обов'язково велике навчання з приводу ухвалення Плану оборони. Але це відбуватиметься саме в час, якщо в Україні буде військова ситуація.

Данілов наголосив, що не може надати більше деталей, адже прийнятий документ є цілком таємним. І представлений наразі в одному екземплярі. Втім він чітко дає відповіді на ті виклики, які сьогодні є перед нашою державою.

Підсумки засідання РНБО від 15 жовтня: головне

  • Рада національної безпеки й оборони 15 жовтня провела чергове засідання. Члени затвердили Стратегію біобезпеки і біологічного захисту та Стратегію інформаційної безпеки.
  • Також введено низку персональних санкцій через вибори у Держдуму Росії на окупованих українських територіях. Під обмеження потрапили понад 200 людей.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що російська мережа супермаркетів Mere не має працювати в Україні.
  • Під час засідання політики вирішили посилити контроль у сфері надрокористування.