Справи у сфері надрокористування розглянули на засіданні РНБО 15 жовтня. Про це Олексій Данілов розповів на брифінгу.

До теми Під нові санкції РНБО потрапили понад 200 людей

На засіданні РНБО вирішили перевірити 23 компанії зі сфери надр

Олексій Данілов заявив, що на засіданні РНБО розглянули інформацію глави Держслужби геології та надр України. Він розповів про стан справи у сфері надрокористування та додаткові заходи з посилення нагляду в цій сфері.

У нас є 23 компанії, які мають ліцензії на вуглеводні (мовиться про видобуток – 24 канал). На засіданні доручили СБУ та відповідним органам розібратись, як ці компанії, без відповідних нормативно-правових актів 2018 року, отримали ці дозволи,
– заявив Данілов.

Додав, що "відкрите кримінальне провадження" й надалі на засіданнях РНБО інформуватимуть про результати. Окрім того, відомі люди країни відмовляються від отриманих ліцензій.

Ми можемо подякувати родині Злочевських, які відмовились від двох ліцензій на вуглеводні,
– заявив секретар РНБО.

Олексій Данілов розповів, що з 1 листопада запрацює портал на базі РНБО, де покажуть всі 3044 ліцензії та дозволи. Там буде інформація про компанії, спосіб отримання ліцензій та інша інформація.

Гучні справи, у яких фігурував Злочевський

Брифінг Олексія Данілова за результатами засідання РНБО: дивіться відео

Коротко про рішення РНБО від 15 жовтня

  • Головною темою засідання, як раніше анонсував секретар РНБО Олексій Данілов, було питання обороноздатності і безпеки України. Також гостро поставили питання щодо розповсюдження коронавірусу.
  • РНБО ввела нові санкції проти людей, які були причетні до "виборів" на окупованих територій. Під обмеження потрапили 237 людей.
  • Окрім того, на засіданні ухвалили План оборони України – це великий документ, над яким працювали майже 2 роки.