Пряма трансляція на
Останні випуски

Правоохоронці вилучили майже 12 тисяч літрів сурогатного алкоголю

- Читать новость на русском
Правоохоронці вилучили майже 12 тисяч літрів сурогатного алкоголю
Правоохоронці вилучили майже 12 тисяч літрів сурогатного алкоголю / ГУ НП

Тільки за вчора, 16 лютого, працівники поліції вилучили майже 12 тисяч літрів "коньяку" та "горілки" в Київський, Житомирській та Черкаській областях.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України

На Житомирщині правоохоронці викрили групу осіб, яка організувала підпільне виробництво алкогольної продукції. У підпільному цеху розливали "горілку" та "коньяк". Для отримання "горілки" змішували воду з криниці та спирт, а для виробництва "коньяку" – додавали барвник та смакові добавки. Готову продукцію реалізовували під логотипами українських виробників алкоголю із використанням підроблених марок акцизного податку.

Читайте також: Героїчний вчинок: патрульний ризикуючи власним життям врятував літню жінку

Поліцейські вилучили майже 10 тисяч літрів спирту та сурогатної продукції, а також кошти в сумі 4 тисячі доларів та 60 тисяч гривень.

На Житомирщині викрили підпільний цех з виробництва алкоголю


На Житомирщині викрили підпільний цех з виробництва алкоголю

Ще одне підпільне виробництво було ліквідовано у Деснянському районі Києва. На території однієї з приватних садиб правоохоронці і знайшли підпільний цех. За результатами проведених заходів було вилучено понад 600 літрів фальсифікату.

У Києві правопорушники виробляли фальсифікований алкоголь
У Києві правопорушники виробляли фальсифікований алкоголь

Крім того, до суду скеровано справу стосовно групи осіб, які організували аналогічне виробництво у Черкаській області. Там троє мешканців на початку 2017 року організували так званий "алкогольний" бізнес. Для виробництва та зберігання сурогату вони орендували гаражне приміщення. Продукцію реалізовували виключно у 5 літрових пляшках. Коштував такий алкоголь не дорого – 45 гривень за пляшку.

Троє чоловіків у Черкасах збували підробну
Троє чоловіків у Черкасах збували підробну "горілку"

На початку жовтня минулого року оперативники управління захисту економіки в Черкаській області провели обшуки та вилучили 1,5 тони "горілки". Наразі справу скеровано до суду.

Читайте також: Що таке "Тонка синя лінія" та як в Україні суспільство взаємодіє з поліцією

Порушникам за підпільне виробництво алкогольної продукції загрожує штраф від 500 до 1050 неоподаткованих мінімумів, або ж позбавлення волі до 3 років, з конфіскацією виробленої продукції.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі