Про це 24 каналу повідомив очільник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. За його словами, українські військові виконали свою місію в Сєвєродонецьку навіть не на 100%, а на всі 200%.

До теми Оборона Сєвєродонецька українськими воїнами дорого обійшлася Кремлю, – ISW

Військові виклались максимально

Як наголосив Гайдай, якщо проаналізувати, скільки часу наші Збройні Сили стримували ворога поблизу цього населеного пункту, а також – скільки втрат завдали окупантам (як у техніці, так і в особовому складі), то вони однозначно перевиконали план. Тож там наші військові доклали максимум зусиль.

Водночас очільник області наголосив, що відхід українських підрозділів із Сєвєродонецька пройшов централізовано та за планом. Він зазначив, що не було жодного самовільного відходу.

Жодного загиблого при відході з міста

Усе сталося, як і планували, тому при відході з Сєвєродонецька не було жодного загиблого,
– заявив Гайдай.

Він також додав, що наші військові були забезпечені всім необхідним для відходу із населеного пункту. Зокрема, починаючи з будівельних матеріалів та закінчуючи човнами й тросами.

Гайдай розповів деталі відходу наших захисників із Сєвєродонецька: дивіться відео


Збройні Сили України відійшли із Сєвєродонецька: що відомо

  • Керівник Сєвєродонецької військової адміністрації Олександр Стрюк 25 червня повідомив, що Збройні Сили України відійшли із Сєвєродонецька. За його словами, наші військові мали зайняти більш украплені оборонні позиції.
  • Він також наголосив, що з міста майже нічого не залишилось. Водночас підкреслив, що там досі залишаються люди, які змушені постійно ховатись в укриттях через російські обстріли.
  • Пізніше Генеральний штаб Збройних Сил України підтвердив відхід український військових підрозділів із Сєвєродонецька. У відомстві додали, що після відведення наших військ росіяни почали закріплюватися в районах населених пунктів Сєвєродонецьк, Сиротине, Воронове та Борівське.
  • Російські окупанти одразу ж призначили в Сєвєродонецьку гауляйтера, якого називають "комендантом". Крім того, нелюди заборонили місцевим жителям евакуюватись з міста.
  • Начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов пояснив, як ЗСУ продовжать оборону після відходу із Сєвєродонецька. За його словами, дії, що відбуваються в районі Сєвєродонецька, це тактичне перегрупування наших військ для отримання переваги.