Чи законна націоналізація "Приватбанку"

Після націоналізації "Приватбанку" 18 грудня 2016 року, відбувся скандал. Відомий український бізнесмен Ігор Коломойський розпочав судову тяжбу з метою повернути собі банк.

Читайте також Як отримати допомогу на оплату комунальних послуг

У 2019 році Окружний адміністративний суд у місті Києві визнав націоналізацію незаконною. Однак, це рішення заперечувало чинне законодавство, а саме: закон "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб".

Судові тяжби продовжилися. Сьогодні шостий апеляційний адміністративний суд затвердив, що "Приватбанк" націоналізували законно. Щобільше, прийняте рішення не може скасовуватись і колишні власники не мають права на акції фінансової установи.

Топменеджер "Приватбанку" Олег Лазовський наголосив, що розслаблятися не варто, адже боротьба триватиме і надалі, передає 24 Канал. Особливо зважаючи на те, що це не єдина судова справа про націоналізацію

Олег Лазовський

Керівник напрямку з юридичної координації діяльності "Приватбанку"

Це перемога держави та всіх державних органів. Колишні власники банку хотіли повернути його у свою власність, однак це прямо заборонено Законом, і апеляційний суд це підтвердив, поставивши на даний час крапку. "Приватбанк" є державним стабільним банком

Лазовський зазначив, що, "Приватбанк" продовжуватиме відстоювати державні інтереси. Зараз цей банк виконує частину важливих стабілізаційних рішень для покращення української економіки.