У студії Скабєєвої вирішили розповісти про "велич" Радянського Союзу. Проте пропагандисти, як завжди, осоромились через свою неосвіченість та відсутність критичного мислення, інформує 24 Канал.

Дивіться також Лавров відреагував на заяви, що Путін – ціль №1 для України: хоче санкцій для Києва від Заходу

СРСР і штучний інтелект

На шоу "60 хвилин", ведучими якого є Ольга Скабєєва та Євгєній Попов, пропагандисти дискутували про Радянський Союз. Зокрема, про його потужність та важливу роль у світовій історії. Серед гостей студії був депутат держдуми Леонід Калашніков, який вирішив навести неймовірний "аргумент".

Нещодавно англійські вчені запитали у штучного інтелекту, яка держава найуспішніша в історії людства. Штучний інтелект відповів – Радянський Союз! Виявляється СРСР був найуспішнішою державою. Штучний інтелект не помиляється!,
– запевнив Леонід Калашніков.

Він почав розпинатися про те, якою потужною була економіка Радянського Союзу та яких високих показників ВВП там досягали.

Ведучий Євгєній Попов перебив його та наголосив, що 60% населення Росії досі страждає та сумує за Радянським Союзом і ніхто начебто не применшує його значення. Втім, він все ж був змушений визнати, що "новина", на яку посилається Калашніков – фейкова.

"Не фейкова! Мені все показали, коли дали почитати новину! Я і вам це потім покажу!", – з піною у роті кричав Калашніков.

Проте нічого довести так і не вдалось. Буквально за декілька хвилин на екрані показали скриншот з телеграм-каналу, у якому пишуть гумористичні фейкові новини. Російський депутат був вражений та спантеличений.

Депутат Держдуми осоромився через фейк про СРСР: дивіться відео

Ганьбитись хотіли до останнього

Пропагандист, втім, вирішив осоромлюватись далі. Він прочитав ще одну новину, яку було видно на скриншоті, здивовано запитуючи: "Це що теж фейк?". Ймовірно, з першого разу до Калашнікова не дійшла фраза про вигадані новини.

"Ви взагалі користуєтесь інтернетом? Це ж XXI століття!", – здивовано запитав ведучий.

Один з гостей студії вирішив хоч якось підтримати Калашнікова, заявивши, що справді – видання пише новини, які могли б бути правдою.

Ну ось я й хочу, щоб це було правдою!,
– лаконічно відповів депутат.

В гру знову вступив ведучий, додавши, що ось ChatGPT ніколи б не видав подібної відповіді. А все тому, що це штучний інтелект, який створили американці.

Фейк пропагандистів про поранення Залужного: що відомо

  • В середині травня росіяни вирішили запустити фейкову інформацію про начебто зникнення Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Це швидко спростували у Міністерстві оборони. Заступниця міністра Ганна Маляр заявила, що Залужний на місці та виконує свою роботу. Вона також додала, що нещодавно із ним спілкувалась.
  • Згодом Валерій Залужний опублікував відео із власного кабінету, де розповів, що працює, а Україна обов'язково переможе. Але навіть цього, звісно, було недостатньо для російської пропаганди. Вони продовжили запускати ІПСО про поранення Головнокомандувача ЗСУ. Мовляв, і сидить не так, і працювати не може, і жести дивні показує.
  • Втім наштовхнулася Росія лише на інші спростування. Зокрема, 26 травня український військовослужбовець, полковник ЗСУ Анатолій Штефан показав чергове відео разом із Залужним. На цьому запевнив, що із Головнокомандувачем все гаразд.
  • Варто зауважити, що хвилю фейків запустили в період "звільнення" Бєлгородщини від путінського режиму. А також страхом перед початком контрнаступу ЗСУ. Росія хотіла деморалізувати військових та цивільних, проте дія таких фейків занадто коротка. Їх одразу можна спростувати.