Укріплення на захід від Вербового, які прорвали українські військові, не є кінцевою смугою глибокої оборони Росії у Запорізькій області. Це скоріше комплекс найкраще підготовлених польових укріплень, розташованих у вигляді майже безперервного протитанкового рову, зубів дракона та бойових позицій приблизно в 1,7 – 3,5 кілометри.

Зверніть увагу В окупантів другий день "дискотека": у Токмаку та Бердянську прогриміли гучні вибухи

У ворога ще є бойові позиції на цій ділянці

Про прорив біля Вербового заявляли й раніше, проте варто зазначити, що ЗСУ подолали не всі позиції ворога.

Швидкість просування українських військ у районі прориву залишається неясною,
– мовиться в повідомленні ISW.

Також аналітики зазначили, що російські війська, ймовірно, все ще контролюють сегменти довгої траншеї російських бойових позицій між Роботиним та Вербовим, особливо поблизу тактичної висоти на Півдні. Російські сили, ймовірно, встановили підготовлені бойові позиції майже в кожному лісі, через який українська піхота повільно та систематично пробивається.

Російська армія має більше польових укріплень за Вербовим, однак неясно, наскільки вони укомплектовані.

Контрнаступ ЗСУ: останні новини

  • Глава української розвідки Кирило Буданов заявив, що Україна визволить Бахмут Донецької області. За його словами, визволення Кліщіївки відкрило вид на решту місцевості. Далі Україна планує перекрити всі шляхи постачання, які йдуть до міста. Варто зауважити, що наші військові вже контролюють ключову трасу Горлівка – Бахмут.
  • Бригадний генерал Олександр Тарнавський заявив, що зима не сповільнить український контрнаступ. Він також переконаний, що найбільший прорив Києва ще попереду. Командувач Таврійського напрямку Олександр Тарнавський вважає, що найбільший прорив ЗСУ відбудеться "після Токмака".
  • На фронті змінилася тактика, пов'язана з використанням зброї. Тепер за допомогою дронів-камікадзе окупантам можна завдати ще більшої шкоди. Так звані FPV-дрони сьогодні не тільки спалюють ворожу техніку, але й "викурюють" окупантів з позицій. Про це розповів військовослужбовець ЗСУ, тактичний медик Єгор Фірсов, додавши, що така зброя має ще багато інших переваг.