Відповідний ролик опублікував телеграм-канал журналіста Андрія Павловського. За словами автора відео, усе, що можна побачити, відбувається не у Нових Санжарах, а на під’їзді до міста – в декількох кілометрах.

Зверніть увагу! Скільки українців не підтримують протести проти розміщення евакуйованих з Китаю: опитування

Цікаво, що кидали каміння в автобуси, не чоловіки, а жінки. Загалом вони були агресивно налаштованими та вживали нецезурну лексику.

Протести у Нових Санжарах: дивіться відео, як кидали каміння в автобуси з евакуйованими (Увага! Нецензурна лексика! 18+)

Під час заворушень у Нових Санжарах поліція загалом загалом затримала 24 осіб і відкрила 6 кримінальних справ. Щоправда згодом 23 затриманих відпустили. За словами правоохоронців, 16 із 24-ох затриманих протестувальників не є місцевими жителями. Зокрема, серед мітингувальників були люди на авто з номерами інших областей.

22 лютого суд взяв під домашній арешт Володимира Сіренка. Під час протестів він ледь не наїхав на "Ниві" на правоохоронців. Чоловіку загрожує від 9 до 15 років позбавлення волі. Крім того, 26 числа суд відправив під домашній арешт на 60 діб ще трьох осіб. Мовиться про Віталія Семирода, Костянтина Бігдана та Миколу Кудріна.

Цікаво! Ми місцеві, привезли людям пиріжки, – чоловіки, яких у Нових Санжарах прозвали тітушками

Протести та сутички в Нових Санжарах: коротко

  • Протести та сутички в Нових Санжарах спалахнули 20 лютого, коли стало відомим, що саме туди привезуть евакуйованих з Уханя українців та іноземців.
  • Того ж дня літак зі здоровими українцями та іноземцями з Уханя приземлився в Харкові. Звідти евакуйованих автобусами повезли до медцентру Нацгвардії "Нові Санжари".
  • Там всі евакуйовані проведуть 14 днів на обсервації – повному обстеженні, щоб переконатися, що ніхто з них не занедужав.
  • Місцеві, начебто, жителі збунтувалися проти прибуття евакуйованих: влаштували масові протести з блокуванням доріг та сутичками з правоохоронцями.
  • Силовикам під вечір вдалося відтіснити від дороги блокувальників, тож усі 7 автобусів з евакуйованими заїхали до медцентру.
  • У сутичках постраждали 9 правоохоронців і 1 цивільний.