У вівторок, 7 травня, у Лізі чемпіонів відбудеться перший матч-відповідь 1/2 фіналу сезону 2023-2024. У столиці Франції місцевий ПСЖ прийматиме Боруссію Дортмунд, пише 24 Канал.

До теми Битва за фінал Ліги чемпіонів: які шанси у ПСЖ на камбек в матчі проти Боруссії

ПСЖ потребує камбек

Це буде вже четверта битва команд у поточній Лізі чемпіонів. В групі сильнішим був ПСЖ (2:0 та 1:1), але першу сходинку все ж посіла Боруссія. Але у півфіналі дортмундці взяли реванш у команди Луїса Енріке.

Гол Нікласа Фюллькруга в першому таймі виявився єдиним у першому матчі 1/2 фіналу. Тепер підопічні Терзича мають перевагу в рахунку перед другою грою, проте відбудеться вона вже на арені ПСЖ.

Парижани мріють оформити ідеальний сезон та виграти усі можливі трофеї. Команда Енріке вже стала чемпіоном Ліги 1 та володарем Суперкубка, а в кінці травня ще і відіграє у фіналі Кубка проти Ліона.

Звісно ж, саме Ліга чемпіонів є пріоритетом для парижан. Боруссія ж провалила сезон в Бундеслізі (поточне 5 місце), але завдяки успіхам в єврокубках допомогла Німеччині здобути додаткову путівку в ЛЧ на наступний сезон. Скоріш за все, саме дортмундцям вона і дістанеться.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч ПСЖ – Боруссія на території України можна буде на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом.

Варто знати "Вони сказали, що я занадто малий": життя в оренді Іана Маатсена і знайдене щастя в Дортмунді

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу ПСЖ – Боруссія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

ПСЖ – БОРУССІЯ ДОРТМУНД 0:1

Гол: Хуммельс, 50.

ПСЖ: Доннарумма – Хакімі, Маркіньос, Беральдо, Мендеш – Руїс, Заїр-Емері, Вітінья – Дембеле, Рамуш, Мбаппе.

БОРУССІЯ Д: Кобель – Рюерсон, Хуммельс, Шлоттербек, Маатсен – Джан, Забітцер – Адеємі, Брандт, Санчо – Фюллькруг.

Відеоогляд матчу

Відео голу Хуммельса

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток! Боруссія вдруге мінімально долає ПСЖ та сенсаційно виходить у фінал Ліги чемпіонів! Там дортмундці зійдуться із переможцем пари Реал – Баварія.

90+2 хвилина

Мбаппе вже йде на симуляцію пенальті, але арбітр не повівся на трюк Кіліана.

90 хвилина

Арбітр компенсував 4 хвилини.

88 хвилина

Вбивчий момент у Мбаппе. Після його удару майже по порожніх воротах м'яч влучив у захисника і потім – у поперечину.

86 хвилина

Заміна у дортмундців. Нмеча вийшов замість Брандта.

84 хвилина

Хакімі зірвався на Шлоттербеку та отримав жовту картку.

83 хвилина

Маркіньос відгукнувся на подачу зі штрафного, але м'яч трохи розминувся зі стійкою.

81 хвилина

Асенсіо двічі поспіль пробивав з недалекої відстані, але обидва рази влучив у захисників Боруссії.

78 хвилина

У ПСЖ вийшов Лі Кан Ін замість Заїра-Емері.

76 хвилина

Жовта картка Дембеле за небезпечну гру.

75 хвилина

Неточний дальній удар від Мбаппе.

74 хвилина

Боруссія вибігла у непогану атаку, але все зіпсував неточний пас на Фюллькруга.

69 хвилина

Зюле вийшов замість Санчо. Боруссія сідає в захист остаточно.

67 хвилина

Хуммельс також попереджений жовтою карткою за небезпечний фол перед своїм майданчиком.

65 хвилина

Жовта картка Забітцеру за зрив контратаки ПСЖ.

64 хвилина

Подвійна заміна від ПСЖ. Барколя та Асенсіо вийшли замість Руїса та Рамуша.

62 хвилина

Неймовірний постріл від Мендеша з-за меж карного майданчика. Лише стійка врятувала Кобеля.

60 хвилина

Рамуш мав відмінний шанс, пробивши метрів з 13-ти. Втім вище воріт.

57 хвилина

Перша заміна у матчі. Ройс вийшов замість Адеємі.

53 хвилина

Боруссія знову отримала право на кутовий, але цього разу ПСЖ не без проблем відбився.

50 хвилина

ГОООООЛ. А ось і відповідь від Боруссії! Хуммельс відгукнувся на подачу Брандта з кутового та з близької відстані розстріляв ворота Доннарумми. 0:1

49 хвилина

Божевільний момент у Заїра-Емері! Півзахисник з пари метрів влучив у стійку.

Початок другого тайму

Команди вже на полі, гра поновлена!

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Команди поки не забили ані голу, що грає на користь Боруссії. Чекаємо на другу половину.

45 хвилина

Суддя компенсує одну хвилину.

43 хвилина

Брандт прострілював на Адеємі, але м'яч не долетів до Каріма.

40 хвилина

Кобель нейтралізував небезпеку після дальнього удару Вітіньї.

36 хвилина

Доннарумма робить сейв! Кіпер відбив удар Адеємі після довгого забігу.

34 хвилина

Дембеле непогано прострілював у карний майданчик, але гравець Боруссії був першим на м'ячі.

32 хвилина

Небезпечний удар від Мендеша з близької відстані. М'яч пролетів вище воріт.

30 хвилина

Дальній постріл Заїра-Емері дуже неточний.

27 хвилина

Мбаппе намагався пройти Рюерсона на фланзі, але невдало.

24 хвилина

ПСЖ шукає шляхи до воріт Кобеля, але поки дортмундці тримаються.

20 хвилина

Рюерсон потужно вистрілив з лінії майданчика з кута, але трохи не вистачило точності.

18 хвилина

Санчо небезпечно вривався у карний майданчик ПСЖ, але був зупинений Мендешем.

14 хвилина

Неточний дальній удар від Рамуша.

12 хвилина

Адеємі пробивав з лінії карного майданчика, але вище воріт.

8 хвилина

Цього разу кіпер Боруссії впорався із ударом Мбаппе злету.

6 хвилина

Подачу Хакімі за флангу перехопив Кобель.

4 хвилина

Фюллькруг відгукнувся на подачу зі штрафного, але м'яч врешті решт опинився у руках Доннарумми.

Початок матчу

Гра стартувала. Поїхали!

Команди вже на полі!

Доннаруммі доведеться грати на кліншит заради проходу ПСЖ.

Перша гра в Дортмунді завершилась мінімальною перемогою Боруссії (1:0) завдяки голу Нікласа Фюллькруга.