За словами речника української делегації в ТКГ Олексія Арестовича, глава Кремля під час своєї відповіді президенту Зеленському зробив дуже цікаву обмовку. Про це Арестович повідомив в ефірі одного з українських телеканалів.

Варто прочитати Зеленський Путіну в очі висловив принципову позицію по Донбасу, – Резніков

Це нереально навіть в умовному просторі, – Арестович

Наша позиція принципова, вона полягає в тому, що ніяких переговорів з терористами не буде і не може бути, навіть в умовному просторі, в режимі "фантастика на другому поверсі". Але Путін сьогодні зробив цікаву річ, він фактично дезавуював мінські угоди,
– розповів речник.

Арестович пояснив, що глава Кремля сказав: "з республіками "ЛНР" і "ДНР", які Росія ніколи до цього не визнавала". Ця обмовка – це фактично словесний вихід з мінських угод.

Росія все зводить до визнання терористів

"Ми розуміємо, в яких категоріях вони мислять, на ТКГ видно, що з початку 2014 року вони безперервно проводять одну і ту ж лінію, яка полягає в тому, що потрібно визнати утворення бойовиків, а Росія відразу стає посередником, як Франція і Німеччина", – розповів Арестович.

Таким чином, Москва усі питання – як безпекові, так і гуманітарні та економічні, зводить до цього визнання. А це, наголосив Арестович, глухий кут.

Читайте також Відповідь Путіна Зеленському: чого домагається президент Росії

Пушилін теж запропонував Зеленському зустрітись

Одразу після відповіді Путіна Зеленському щодо зустрічі на Донбасі, виступив із заявою глава донецьких бойовиків Денис Пушилін. В ефірі російського телебачення він зухвало закликав президента України "не ховатись в кущах другої лінії оборони" під час відвідин Донбасу. Глава терористів начебто готовий і до онлайн-дебатів і до публічних зустрічей.

Що відповів Путін Зеленському щодо зустрічі на Донбасі?

Путін порадив Зеленському спочатку зустрітись з очільниками бойовиків. Очільник держави-агресора вкотре запевняє, що Росія – не сторона конфлікту. Закиди Путіна Києву традиційні – утиски російської мови, втручання у діяльність церкви, руйнування відносин з Москвою.