Керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко розповів 24 Каналу, що зараз ми спостерігаємо намагання реалізувати не російський, а китайський план перемир'я. Це доводить те, що одразу після візиту до Китаю, Путін поїхав у Білорусь. Там він домовився із Лукашенком про можливість розміщення додаткової ядерної зброї Росії на території Білорусі.

Дивіться також Путін прокоментував статтю Reuters про припинення вогню на поточній лінії фронту

Двозначні дії Путіна

Росія ядерними погрозами загострює ситуацію у Європі та намагається залякати всіх. У таки спосіб, на думку Мусієнка, Путін вимагає, щоб партнери тиснули на Україну, аби та погодилась на сценарій припинення вогню по лінії фронту.

Китай буде також задоволений, бо пообіцяє, що вплине на Росію, аби вона перестала "брязкати" ядерною зброєю. Вони діють таким чином, що або буде перемир'я, або загроза ядерного протистояння,
– наголосив він.

План Китаю

Мусієнко зазначив, що Білоруські війська зараз знаходяться не на кордоні з Польщею і Литвою. Це прямі погрози Східному флангу НАТО.

Цей сценарій (перемир'я – 24 Канал) намагаються реалізувати, але це не російський сценарій. Я думаю, що Путіну він теж не до вподоби, бо він би хотів продовжувати цю війну й далі. Але, вочевидь, Китай тисне, що треба піти на це,
– зауважив він.

Спікер підкреслив, що Китай вважає, що такий план задовольнить всіх, адже Путін росіянам зможе сказати, що начебто вони перемогли, бо багато окупованих територій. Захід, на думку Китаю, також не буде проти такого перемир'я, оскільки в України будуть шанси вступить у Євросоюз.

Російський диктатор: останні новини

  • Кремлівський диктатор Владімір Путін не полишає надій підкорити Україну. Офіційні особи в США заявили, що не бачать ознак того, що Путін серйозно ставився до пошуку способу припинення бойових дій. Вони також відкинули ідею переговорів про припинення вогню без участі України.
  • Путін 17 травня порушили тему мирних перемовин з Україною та славнозвісних "досягнень" на кшталт "Київ за три дні". Очільник Кремля поскаржився, що Росію "кинули", оскільки росіяни не взяти Київ буцімто через "домовленості", а не через власну неспроможність.
  • Путін заявив, що планів взяття Харкова у нього немає. Російський диктатор стверджує, що хоче створити в регіоні "санітарну зону". Під час пресконференції за підсумками свого візиту у Китай Путін видав низку абсурдних заяв щодо наступу Росії на Харківську область.