Оскільки Лукашенко має проблеми з грошима, то він проситиме їх у Путіна. Але той захоче отримати щось на заміну. Таку думку в ефірі висловив російський журналіст Ігор Яковенко.

Зверніть увагу Ми запросто можемо літак посадити, – Лукашенко з насмішкою запросив Путіна і Байдена до себе

Яковенко: Лукашенко більше не заграватиме з Україною

За його словами, скоріш за все, буде спроба схилити білоруського диктатора до хоч якоїсь інтеграції з Росією. Можливо, Путін захоче, щоб Лукашенко визнав Крим – російським.

Теоретично можна уявити, що Путін зможе "видавити" з Лукашенка визнання Криму. Така символічна плата,
– зазначив Яковенко.

Він наголосив на тому, що Лукашенко раніше не визнавав півострів російським, адже намагався якось загравати з Україною. Але після останніх подій робити це стало складніше.

У самопроголошеного президента дійсно були, є і будуть проблеми із грошима. Не виключено, що західні санкції вдярять по білоруській армії. "Це діра у бюджеті приблизно 10%. Таку суму і проситиме Лукашенко в Путіна", – він відзначив.

Водночас Путін намагатиметься притримувати Лукашенка та "знижувати його апетити". Можливо, заплатить не 2,5 мільярди, а менше. Можливо, віддасть гроші не одразу.

Журналіст Яковенко прокоментував зустріч Путіна і Лукашенка: дивіться відео

Лукашенко не відмовиться від ролі диктатора

Журналіст вважає, що загалом Лукашенку не потрібна підтримка. Він сам себе прекрасно почуває, має гарний настрій і вважає, що в нього вдалось життя. Також він жартує, погрожує Заходу світовою війною і збити літаки зі світовими дипломатами.

До теми Гроші для Лукашенка не проблема, Путін завжди дасть, – Яковенко

"Я не можу уявити, щоб Лукашенко відмовився від ролі самостійного диктатора, який робить у країні все, що хоче. Він навіть не захоче взяти собі роль Рамзана Кадирова, який має якусь автономію, але все ж постійно змушений визнавати владу Путіна", – додав Яковенко.