Це дозволить комплексно вирішити такі проблеми:

  1. Добровільна відмова України від Донбасу та Криму.
  2. Добровільна згода України на зняття всіх санкцій із РФ.
  3. Встановлення маріонеткового проросійського уряду.

Читайте Ворог хоче поповнити запаси за рахунок мирних жителів

Звідси було визначено тактика дій ЗС РФ:

  1. Точкова ліквідація об'єктів військової інфраструктури, що дало б змогу повністю придушити можливість організованого опору.
  2. Оточення та примус до залишення без опору Києва, а також інших найбільших міст.
  3. Деморалізація та дезорганізація влади, сил оборони.
  4. Мінімізація втрат з обох боків за рахунок швидких та раптових дій. Росія панує в повітрі, і могла б завдати критичних руйнувань містам, вузлам опору. Але це призведе до масових руйнувань та жертв серед військових та цивільних. І тоді підписувати капітуляцію не буде кому. Тому українці потрібні Путіну як заручники.

Якщо Росія почне війну на знищення, то тисячі жертв і мільйони біженців у результаті такого захоплення унеможливлять досягнення політичних цілей Путіна.

За темою Якщо ви почуєте слова про братерство – одразу перевірте боєзапас

Помилка Путіна

Але Путін помилився у головному – не влада захищає державу, українська держава захищає український народ. Вільні люди, які за свою країну готові боротися без жодних команд і навіть за абсолютної переваги ворога.

Вся Україна перетворилася на озброєний Майдан. І жодних компромісів із агресором цей Майдан не допустить.

Український народ і обрана ним влада на капітуляцію не піде. І тому українська авантюра стане для Путіна режиму могильною плитою. Бліцкриг Путіна провалився. Люди не зустрічають окупантів із російськими прапорами. Люди шукають будь-якої зброї, щоб убити хоча б одного окупанта.

Щодня спротиву України – це день повного розгрому всього міжнародного впливу Путіна та Росії. Мета спецоперації Путіна провалена, у цій війні Росія не має жодного шансу перемогти. Тому що, якщо Україну знищити, санкції з Путіна не знімуть, санкції будуть посилені, аж до повної блокади Росії. А без політичного рішення військова кампанія втрачає свій сенс.

Весь цивілізований світ відвертається від Росії. Росія стає країною, яку зневажають, а громадянин Росії означатиме – причетний до злочинів Путіна. Росія – це буде ганебне тавро.

Україна боротиметься до перемоги, бо ми українці, свою країну ні на що не розмінюємо – Україна у нас одна.

Функція "владімірпутін": Росія приречена на інклюзивність – дивіться відео