Кремлівський диктатор вирішив розповісти історію, що засмутила кожну адекватну людину. Стосується вона того, що він міг померти, однак цього не сталось. Власне, один ыз двигунів його літака перестав функціонувати. Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на російській ЗМІ.

Читайте також У Росії опублікували список слів, якими не можна ображати Путіна

Можна лише "поспівчувати" пілотові Путіна

Окрім всього українського народу, від того, що Путін залишився живим, постраждав також пілот цього борту. Очевидно "бідолаха" змушений був слухати весь той маразм, що йому розповідав президент Росії.

Пам'ятаю, неодноразово в мене було… У нас літак з 2 двигунами. Потрапив птах. Один двигун заглох. У командира запитати, що робити. Він сказав, що дотягнемо. А я сказав, що може краще розвернутись,
– заявив Путін.

Хоча насправді даремно пілот не погодився на пропозицію глави Росії та не розвернувся. Це точно мало б летальні наслідки.

Путін розповідає про те, як він ледь не помер: дивіться відео з російських ЗМІ

Путін збирається "святкувати" річницю війни

  • До теми неадекватності російського диктатора згадаємо, що скоро 24 лютого – себто річниця від початку повномасштабного вторгнення. Події цього дня уже назавжди ввійшли у світову історію як початок кривавого періоду в історії людства. Водночас Путін вирішив "відсвяткувати початок великого геноциду" та наказав організувати концерт на стадіоні "Лужники". Відповідна інформація з'явилась не так давно у ворожих ЗМІ.
  • Окрім того, мережею активно поширюється інформація, що напередодні цієї дати Кремль може активізуватись на лінії фронту. Аналітики з видання Foreign Policy спрогнозували, що в найближчий тиждень варто очікувати загострення бойових дій на Сході нашої держави.
  • Водночас Михайло Подоляк впевнений, що новий наступ загарбників на Донеччині вже почався. Про це він розповів в інтерв'ю 24 Каналу у четвер, 9 лютого. Радник глави ОП констатував, що найважчі бої тривають в Луганській і Донецькій областях.