Його глава Кремля активно застосовує останні 2 дні. Про це в ефірі 24 каналу зауважив російський публіцист Андрій Піонтковський.

Варто прочитати Не паряться, – Фейгін про цинічне поширення Росією фейків за методичкою

Піонтковський: Військовий важель іде в хід

За його словами, всі фейкові терористичні акти, вибух на хімічному заводі, "знищення" диверсантів – так "грубо" подано, що Росія навіть не намагається бути переконливою.

Військовий важель вже іде в хід. Зрозуміло, що Путін ухвалив рішення про дуже серйозну ескалацію,
– наголосив Піонтковський.

Він зауважив, що єдине запитання, яке залишилося, чи це будуть деякі воєнні акції в межах Донбасу чи, як попередила американська розвідка, повномасштабний наступ.

Піонтковський про ескалацію на Донбасі: дивіться відео


Піонтковський відзначив, залишаються надії, що агресивні дії Росії будуть достатніми для того, аби світ запровадив повні, як обіцяє, пекельні, безпрцедентні повномасштабні санкції.

Росія посилює агресію проти України: головне

  • Компанія Maxar показала нові супутникові фотографії, які свідчать про активізацію російських підрозділів поруч із північно-східним кордоном України. Водночас, як зазначає компанія, частини, які перебували у гарнізонах, почали займати польові позиції.
  • Іноземні ЗМІ повідомляють, опираючись на розвідку й військових аналітиків, що ціль нападу Росії – це оточення та капітуляція української армії.
  • Британські аналітики називають фактор, який може зіпсувати всі плани Путіна. Мовиться про супермотивованих на захист Батьківщини українців. Збройні сили та навіть цивільні вже озброїлися та не планують здаватися.
  • Кремль не припиняє влаштовувати провокації на Донбасі та звинувачує в атаках українську армію.