Про це 24 Каналу сказав політолог Ігор Рейтерович. За його словами, диктатор може наважитись на поїздку, бо розуміє, що Реджеп Ердоган його не видасть.

До вашої уваги Суцільне приниження: чому Путін втрачає вплив на своїх колишніх сателітів і союзників

"Путін може поїхати в Туреччину. Він вважатиме, що здійснив ледь не героїчний вчинок. Для нього тепер фотографія з будь-яким світовим лідером дуже потрібна", – пояснив Рейтерович.

У такий спосіб диктатор зможе розповідати росіянам, що все не так погано, що він ще з кимось зустрічається. У цьому плані Туреччина є достатньо виграшним варіантом, бо це потужна держава, регіональний лідер, а також країна, яка не запровадила прямі санкції проти Росії.

Що може завадити Путіну

Однак поїздка Путіна в Туреччину може залежати від того, як він почуватиметься. Також важливим є те, що відбуватиметься в той час на фронті та безпосередньо в Росії.

"Далеко не факт, що Путін полетить, тому що йому може бути не до цього. Йому треба буде якось коментувати черговий "жест доброї волі" або якусь складну ситуацію на фронті", – зазначив політолог.

У Росії неспокійно: останні новини

  • Протягом 22 – 24 травня тривала активна фаза операції Російського добровольчого корпусу та легіону "Свобода Росії". Добровольці заявили, що змогли зайти на 42 кілометрів углиб Росії та затрофеїти зброю і техніку.
  • Вранці 30 травня в Москві почалась масова паніка через нібито атаку невідомих безпілотників. Росіяни повідомляли про вибухи в житлових будинках.
  • Росіяни бідкаються через чутки про те, що у країні-агресорці можуть ввести воєнний стан. Прессекретар диктатора Дмітрій Пєсков вже прокоментував це.