Про це російський лідер заявив під час брифінгу за підсумками перемовин, пише ТАСС.

Читайте також: Путін з Макроном поговорили про війну на Донбасі

"Ми обмінялися думками про ситуацію, що склалася в результаті односторонніх дій США щодо виходу зі Спільного всеосяжного плану дій з іранської ядерної програми", – зауважив політик.

Крім того, російський президент підкреслив, що ще однією темою переговорів стала ситуація в Сирії.

Констатували, що необхідно і далі сприяти довгостроковому політичному врегулюванню. Дієздатність астанінського формату переговорів дає вагомий результат. Ми є готовими до контактів і з так званою малою групою: США, Великобританія, Франція, Йорданія, Саудівська Аравія. Звичайно, виходимо з того, що при цьому необхідно дотримуватися принципу поваги суверенітету. Наше пріоритетне завдання – запуск роботи Конституційного комітету для розробки конституційної реформи Сирійської Республіки, який повинен почати працювати під егідою ООН у Женеві,
– додав лідер РФ.

За словами, господаря Кремля під час зустрічі з французьким колегою обговорювалась і спільна боротьба країн із кіберзлочинністю.

"Поговорили про спільну роботу в кіберпросторі, маючи на увазі дотримання загальноприйнятих норм міжнародного права, взаємних інтересів і, перш за все, боротьби зі злочинністю в кіберпросторі", – підкреслив Путін.

Також він подякував президенту Франції за переговори, які пройшли в дуже діловий і відкритій атмосфері та були вельми корисними.

Нагадаємо, що 24 травня до російського Санкт-Петербурга прибув президент Франції Еммануель Макрон, щоб взяти участь у Петербурзькому міжнародному економічному форумі. Однак перед цим відбулася зустріч Макрона з російським колегою Володимиром Путіним.

До слова, після заходу французький лідер зауважив, що Париж визнає нову роль Росії у міжнародних відносинах, в тому числі на Близькому Сході.