Таким чином, Путін нібито зможе обійти конституційні обмеження кількості президентських термінів і очолити нову країну, повідомляє Bloomberg з посиланням на близькі до Кремля джерела.

Читайте також: Чому можливе об'єднання Білорусі з Росією: експерт назвав мету Путіна

Джерела в Кремлі заявили, що в адміністрації президента Російської Федерації активно обговорюються сценарії, схожі на те, що зараз відбувається в Казахстані.

У Путіна вже встигли прокоментувати цю інформацію, пише "Інтерфакс". Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що міркування деяких ЗМІ щодо варіантів продовження терміну перебування Володимира Путіна при владі – не більше ніж "вільні вправи". Він наголосив, що це не має ніякого відношення до того, що обговорюється в Кремлі.

Нещодавно екс-президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв заявив про складання повноважень. Він займав цю посаду протягом 30 років, до закінчення виборчого терміну залишався ще один рік. Тимчасовим президентом Казахстану став Касим-Жомарт Токаєв. Він очолював парламент. Казахстанський парламент таємним голосуванням одноголосно обрав головою дочку Назарбаєва – Дарігу Назарбаєву.

До слова, у лютому президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що його країна і Російська Федерація готові настільки йти по шляху об'єднання, наскільки до цього готові народи обох країн. Він підкреслював, що такий союз може розвиватися тільки на рівноправній основі.

президенти довготривалі срср
Хто найдовше був президентом у країнах пострадянського простору