Проте Лукашенко готовий ввести для Білорусі спільну із РФ валюту. За його словами, це не повинен бути ні російський, ні білоруський рубль. Про це він заявив під час власної прес-конференції, передає ТАСС.

Читайте також: Чому можливе об'єднання Білорусі з Росією: експерт назвав мету Путіна

Ми за. Звичайно, це буде рубль, у РФ рубль, і у нас рубль. Це не буде ні російський, ні білоруський рубль. Це буде наш спільний рубль,
– сказав він.

При цьому Лукашенко вважає, що не важливо, де буде емісійний центр.

"Не важливо, де він буде, хай буде в Санкт-Петербурзі. Батьківщина президента Росії, моє улюблене місто. Нехай там буде", – додав лідер Білорусі.

Відповідаючи на питання про об’єднання з Росією Лукашенко загадково сказав: "Чим погано займатися союзним будівництвом, але жити у своєму будинку?".

Що таке Союзна держава?Це наддержавне утворення, що охоплює в собі Росію та Білорусь, з єдиним простором, який поетапно організовується. Договір про створення Союзної держави Росії та Білорусі підписали 8 грудня 1999 у Москві. Договір набув чинності 26 січня 2000 після обміну ратифікаційними грамотами між тодішнім виконувачем обов'язків президента РФ Володимиром Путіним і президентом Республіки Білорусь Олександром Лукашенком.