Москва у цьому контексті наполягає на відповідних гарантіях. Позицію Кремля озвучив прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков.

Важливо Не думаю, що Москві поступляться, – російський правозахисник про переговори Байдена й Путіна

За словами Пєскова, зняти напруженість можна тільки одним шляхом – це зрозуміти, як "застрахуватися від можливих помислів Києва розв'язати проблему Донбасу силовим шляхом". За його словами, Путін завтра з "великим інтересом" вислухає пропозиції американського колеги Джо Байдена щодо вирішення конфлікту на Донбасі.

Цікаво, що Пєсков у найкращих традиціях російської пропаганди "забув", що саме Росія стягнула свої війська до кордону з Україною. чим і спричинила напруження ситуації. Як повідомив міністр оборони Олексій Резніков, поки біля кордону України близько 94 тисячі російських військових.

Позиція України

Раніше український міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Київ не налаштований йти військовим шляхом розв'язання проблеми Донбасу. Він також наголосив, що не бачить альтернативи мінським угодам. До цього МЗС Росії звинуватив Україну в нібито "наступальних діях" на Донбасі.

Війська Росії біля українського кордону: що відомо

Росія стягує війська до кордону з Білоруссю: чи варто Україні боятись – дивіться відео