Льотчик-інструктор, полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан розповів 24 Каналу про цю російську ПВК. За його словами, "Редут" становить частину міноборони країни-агресорки.

До вашої уваги "Редут", "Андріївський хрест" і не тільки: чи протистоятимуть російські ПВК одна одній

"ПВК "Редут" була створена кілька років тому під управлінням ледве не безпосередньо міністра оборони. Можна сказати, це приватна армія самого Шойгу, просто вона "харчується" грошовим забезпеченням і технікою від фондів міноборони", – пояснив Світан.

Там зареєстровано понад 10 тисяч військовослужбовців. Їх бачать переважно в районі Бахмута та Вугледара.

Між ПВК "Редут" і міноборони "стандартні відносини"

Найманці "Редута" отримують майже удвічі більше, ніж інші російські сили. Крім того, у них збільшені норми постачання продовольства та боєприпасів.

Стандартні відносини в російській армії – просто досить серйозне грошове забезпечення. Туди беруть більш-менш професіоналів,
– додав Світан.

Однак щось пішло не так – бойовики явно незадоволені рукою, що їх годує. Про це стало відомо з розмови журналіста під виглядом найманця з рекрутером "Редута" з позивним "Кеша".

"Ти нам хто такий, ну, той же Шойгу? Ніхто. Іди на***", – заявив "Кеша".

ПВК "Редут": останні новини

  • У британській розвідці вважають, що ПВК "Редут" замінила вагнерівців. Ця приватна військова компанія почала вербувати росіян під виглядом "добровольців".
  • Тим часом "Схеми" опублікували розслідування про ПВК "Редут" на основі даних з телефонів її найманців. Під час мародерств окупанти самі фільмували це.
  • Представник української розвідки Андрій Юсов наголосив, що цим розслідуванням журналісти послабили діяльність ПВК "Редут". За його словами, терористи будуть покарані.