Аби парламентарі знову розглянули відставку Сенниченко, він був змушений знов написати заяву на звільнення.
Важливо Рада не змогла відправити у відставку очільника Фонду держмайна Дмитра Сенниченка
Сенниченко пришов у Раду
Зауважимо, що під час першого голосування за відставку Сенниченка, яке відбулося також 27 січня, голова Фонду держмайна не був присутній у парламенті, адже нібито мав лікарняний. Однак після провалу голосування все змінилося – Сенниченко з'явився у Раді і вдруге написав заяву на звільнення.
Оскільки голосування наразі не відбулося, я одразу ж написав повторну заяву про відставку за власним бажанням,
– сказав Сенниченко.
Він також заявив, що готовий "у будь-якій ролі – чи радника, чи просто експерта" допомагати своєму наступнику на посаді. Водночас сам Сенниченко не розраховує на інші посади, а має намір наразі віддати "данину своїм дружині та дітям".
"Робитиму те, що зможу, на благо України. У мене є досвід, репутація та вміння, але наразі я не йду ні на які державні посади, ні в приватному секторі. Час вирішить", – додав він.
Попереднє голосування провалилося
За відставку Сенниченка проголосували лише 223 народних обранця. Водночас декілька парламентарів поскаржилися на технічні проблеми – не спрацювали кнопки для голосування. Як пояснив нардеп Ярослав Железняк, в апараті Ради випав цілий "канал" (умовно провід), який відповідає за пульти низки депутатів.
Додамо, що про заяву щодо звільнення Сенниченка з ФДМ стало відомо 18 листопада. Він очолював Фонд держмайна з 19 вересня 2019 року. Щодо причин відставки Сенниченка є й інші думки. Наприклад, у "НВ Бізнес" стверджували, що відставка пов’язана із незадоволенням президента Зеленського проведенням процесу приватизації.