Народні депутати відкликають підписи під законопроєктом 7381. Він пропонує позбавляти українського громадянства тих військовозобов'язаних, хто виїхав з країни та не повернувся протягом місяця.

Важливо Росія готується до контрнаступу ЗСУ та затяжного конфлікту на Півдні, – ISW

Йдеться про тих, хто виїхав і не повернувся без поважних причин – заборона на виїзд з країни перебування, стихійні лиха, аварії, відрядження, офіційна робота за кордоном, перебування на стаціонарному лікуванні або інші обставини, які перешкоджають виїзду з країни перебування.

"Законопроєкт 7381 про позбавлення громадянства за неповернення з-за кордону, зареєстрований у парламенті днями, розглядатися не буде. Колеги відкликають свої підписи під законопроєктом", – повідомила Ольга Совгиря.

Чому законопроєкт не може бути ухвалений, колегам пояснила. Баланс між суспільним запитом та Конституцією відновлено,
– додала Ольга Совгиря.

Воєнний стан в Україні: останні новини

  • Президент Володимир Зеленський вранці 24 лютого оголосив про запровадження в Україні воєнного стану через напад Росії.
  • Через вторгнення Росії уранці 24 лютого по всій території України ввели воєнний стан на 30 днів. У березні та квітні Верховна Рада уже голосувала за продовження воєнного стану. Щоразу його продовжували так само на 30 днів.
  • Через широкомасштабну агресію Росії в Україні планують продовжити воєнний стан з 25 травня ще на 90 днів. Проте наразі указ Президента України ще не затвердили.
  • Нардепи від "Слуги народу" запропонували зняти вікові обмеження для чоловіків, які хочуть долучитися до тероборони. Відповідний законопроєкт вже внесли у Верховну Раду.
  • Президент Володимир Зеленський 14 травня підписав законопроєкт про заборону проросійських політичних партій.
  • Верховна Рада прийняла закон щодо конфіскації активів певних осіб. Раніше його ветував президент Володимир Зеленський та вніс свої пропозиції.

Цікаво – три роки президентства: Фесенко пояснив, як Зеленський став одним з найвпливовіших лідерів у світі: відео