Так, телеграм-канал "UA War Infographics" підрахував, за скільки часу долає відстань "Кинджал" до різних областей України. Варто наголосити, що ці дані є приблизними й українцям варто відразу реагувати на тривогу.

До теми Ворог уподобав це місце, – Ігнат розповів деталі атаки "Кинджалами" по Старокостянтинову

За скільки хвилин долетить "Кинджал"

Ворог почав бити "Кинджалами" по території України після довгої паузи. Востаннє окупанти здійснювали пуски аеробалістичних ракет 11 серпня 2023 року. Тоді окупанти атакували Україну 4 ракетами типу "Кинджал", одну з яких – збили за допомогою систем та засобів ППО. Інші 3 ракети збити не вдалося.

У мережі підрахували, що "Кинджал" зможе атакувати територію України через 1,7 – 6,3 хвилини, за умови, що росіяни здійснять пуск з Липецької області. Буквально до 3 хвилин ракета зможе дістатися будь-якої східної, північної, південної та Запорізької областей.

Близько за 4,5 хвилини ракета "Кинджал" зможе подолати відстань до Одеської, Вінницької та Хмельницької області, а до Львівської та Закарпатської – до 6,3 хвилини.

Варто наголосити, що ці розрахунки є приблизними. Експерти врахували швидкість ракети й зробили лише приблизні прогнози. Оскільки часу на те, щоб пройти в укриття, об'єктивно недостатньо, тривоги через зліт носіїв "Кинджалів" МіГ-31К оголошують заздалегідь.


За скільки часу "Кинджал" зможе долетіти до різних областей України / Інфографіка

Росіяни атакували "Кинджалами" 14 грудня: головне

  • Удень росіяни кілька разів підіймали винищувачі МіГ-31К. Перший зліт минувся без пусків, а от вдруге і втретє – росіяни завдали ракетного удару по території України.
  • Під час 2 пусків ворог атакував 2 громади в Хмельницькій області. В ОВА повідомили, що під час повітряної тривоги (14:09 – 14:57) у Старокостянтинівській ОТГ відбувся вибух. Пізніше, під час наступної повітряної тривоги (15:36 – 16:15), у районі Миролюбненської ОТГ Хмельницького району також відбувся вибух.
  • Також під час атаки пролунали вибухи й на Київщині.
  • Юрій Ігнат розповів деталі атаки й повідомив, що на Хмельниччині вибухи почали лунати приблизно за 10 хвилин після того, як оголосили повітряну тривогу.