На жаль, внаслідок ракетних ударів були влучання по об'єктах енергетичної інфраструктури України. Енергетики повідомили, що через це у деяких областях запровадили аварійні відключення світла.

Варте уваги Нова масована ракетна атака росіян на Україну: усе про вибухи та роботу ППО

У яких областях проблеми зі світлом

На Сумщині запровадили екстрене аварійне відключення світла. Водночас в Миколаївській області оперативно відключили всі 10 черг графіку стабілізаційних відключень.

Проблеми зі світлом також виникли в Одесі, Житомирі та на Київщині. Окрім цього, частина Кривого Рогу також залишилась без світла, вимкнені деякі котельні та насосні.

Диспетчери Укренерго працюють над утриманням балансу в енергосистемі. Фахівці закликали залишатися в укриттях.

На обстріл відреагували у владі держави

На черговий масований ракетний обстріл відреагував й прем‘єр-міністр Денис Шмигаль. Він заявив, що країні-терористці не вдалося занурити Україну в темряву та холод завдяки ЗСУ та силам ППО.

Також Денис Шмигаль повідомив, що були влучання в енергооб’єкти на:

  • Київщині,
  • Вінничині,
  • Одещині.

Через це у деяких регіонах для збалансування системи й уникнення аварій вимушено застосували екстрені відключення. Однак рятувальники працюють над ліквідацією наслідків атаки, щоб повернути світло у домівки українців.

Черговий масований ракетний удар Росія завдала в річницю підписання Будапештського меморандуму. Демонструють світові, який із них "надійний" гарант безпеки. Тож покладаємося на Збройні Сили України та наших рятувальників. Віримо в перемогу та у справедливу відплату для російських терористів. Слава Україні!
– написав Денис Шмигаль.

Обстріли України 5 грудня: головне