Очільник Київської ОВА Олексій Кулеба близько 14:35 повідомив: на Київщині працює ППО. Він наголосив, що на Київщині підвищена небезпека, адже в напрямку області фіксують рух ракет.

Дізнайтесь більше Масована ракетна атака росіян по Україні: що відбувається

На Київщині спрацювала ППО

Близько 15:50 Олексій Кулеба повідомив про вдалу роботу ППО на Київщині. Водночас він наголосив, що небезпека не минула.

Крім того, Олексій Кулеба закликав залишатися в укриттях. "Слідкуйте за інформацією з офіційних джерел. Нічого не фотографуємо та не викладаємо у мережі!", – написав керівник Київської ОВА.

По всій Україні в обід 5 грудня оголосили повітряну тривогу. В Офісі Президента України закликали не ігнорувати сигнали тривоги через можливу атаку Росії.

Глава Одеської ОВА Максим Марченко повідомив, що Росія вже здійснила запуск ракет. Очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім повідомив, що у повітрі є крилаті ракети.

До теми Росіяни запустили ракети по Україні: в яких областях працює ППО

Росія запустила першу хвилю ракет

  • У понеділок, 5 грудня, російські терористи підняли у повітря 14 літаків ТУ-95. Також Військово-морські сили Збройних Сил України розповіли, що окупанти тримають в Чорному морі 24 ракет типу "Калібр".
  • Речник командування Повітряних Сил Юрій Ігнат повідомив, що росіяни запустили першу хвилю ракет по нашій державі, однак це не означає, що вона буде останньою за сьогодні.
  • Також речник зазначив, що атак може бути декілька, аби "розосередити ракети по всій Україні" та заплутати наші системи протиповітряної оборони.