2 серпня обірвалося життя ще одного лікаря "Нейромеду". Жертвою атаки росіян став дитячий лікар-невролог Павло Ковальчук.

Актуально Моторошний ракетний обстріл Вінниці: все що відомо про атаку ворога 14 липня

Зранку 21 липня стало відомо про загибель ще однієї жертви ракетного удару. Нею стала 20-річна Ольга Лисенко, котра потрапила до лікарні з 98% опіків тіла. На жаль, лікарям не вдалось врятувати її.

19 липня повідомили, що померла ще одна жінка, яка постраждала від обстрілу. На жаль, лікарі не змогли її врятувати.

Наталя Фальштинська працювала лікаркою у клініці "Нейромед" до того, як російська ракета влучила у медзаклад. У померлої жінки залишилися троє дітей.

Лікарка Наталя Фальштинська стала жертвою ракетного удару по Вінниці
Лікарка Наталя Фальштинська стала жертвою ракетного удару по Вінниці / Фото міськради Вінниці

Зауважимо, 16 липня глава ОВА Сергій Борзов повідомляв про ще одну жінку, яка померла у лікарні. У постраждалої було 85% опіків тіла внаслідок ракетної атаки. Усе ще продовжують лікування 67 потерпілих. Серед них, додав Борзов, – 4 дітей. Також відомо про 1 зниклу безвісти людину.

Глава Нацполіції Ігор Клименко розповів, що наразі вдалося ідентифікувати 19 з 23 загиблих. Для встановлення особистості найчастіше використовують ДНК-експертизу. Слідчі просять прямих родичів зниклих безвісти вийти на зв'язок та здати біологічні зразки. Це вже зробили родичі 14 безвісти зниклих людей.

Наразі фахівці провели понад 200 зіставлень виділених ДНК-профілів. 12 із 19 загиблих ідентифікували саме за допомогою технології швидкісного встановлення ДНК.

Поліція встановила особистості всіх загиблих дітей

Серед вбитих росіянами – троє дітей: 4-річна дівчинка Ліза та двоє хлопчиків 7 і 8 років. Один з хлопчиків проходив медичне обстеження та загинув з мамою на місці. Інший – чекав на свого дядька у припаркованій автівці та потрапив у вогняну пастку.

Зараз люди зносять квіти та іграшки на місце гибелі маленької Лізи, де ще вчора лежав перевернутий дитячий візочок.

Скільки людей зазнали поранень

Загалом за медичною допомогою звернулися 197 людей. 117 з них скерували на амбулаторне лікування.

Госпіталізували 80 постраждалих, з них 3 дитини. 7 людей перебувають в опіковому відділенні. Їхній стан важкий, але стабільний. У лікарні у важкому стані також перебувають мати 4-річної загиблої дівчинки та родич загиблого хлопчика, якого відкинуло вибуховою хвилею.

Крім того, ударами пошкоджено понад 50 будівель різного призначення та понад 40 автомобілів.

Головне про ракетний обстріл Вінниці

Центр Вінниці одразу після влучання ракет: дивіться відео