Зазначимо, що це перша публічна зустріч після чуток про важку хворобу Кадирова. Очільник Чечні набрав зайву вагу та погано формулював речення, через що дискусія тільки продовжилася.

Дивіться також Була низка невдалих медичних втручань: Юсов розповів, що зі здоров'ям Кадирова

Поява Кадирова

Рамзан Кадиров вперше після чуток про хворобу з'явився з офіційною зустріччю під прицілом камер. Однак росіяни масово цікавилися не темою розмови, а здоров'ям очільника Чечні. На відео він здавався опухлим та дуже важко дихав під час розмови з президентом Росії, Кадиров не міг сформулювати речення та робив багато пауз через задишку – при цьому він сидів на стільці.

Під час постановчої розмови Кадиров та Путін говорили про нібито "успіхи" на гуманітарних та воєнних напрямках. Звісно, терористи обмінялися лестощами та взаємно похвалили одне одного. Глава Чечні почав розповідати, нібито на війні все добре, а російська армія "виконує задачі".

Кожен день беруть в полон, кожен день знищують техніку. Ніякі "Абрамси", "Абрамуси", як їх там називають, не страшні,
– фантазував Кадиров.

Також у мережі звернули увагу на дивний датчик на руці у Кадирова. Спочатку у коментарях почали припускати, що це медичний апарат, однак пристрій виявився лише електронними чотками.

Кадиров поговорив з Путіним: дивіться на відео

Що зі здоров'ям Кадирова

  • ГУР МО 15 вересня заявили, що путінський посіпака Рамзан Кадиров перебуває у важкому стані. Ще навесні з'явилася інформація про проблеми з нирками у глави Чечні та їх важке лікування. Останнім часом ходили чутки саме про те, що Кадирову пересадили нирку в ОАЕ, але вона не прижилася.
  • Рамзан Кадиров тримає на собі всю стабільність Чеченського регіону та Північного Кавказу. Смерть посіпаки стане важким ударом для Кремля – йому не зможуть знайти достойну заміну.
  • Останнім часом в інформпросторі обговорювали старшого сина Кадирова, який побив росіянина за спалення Корану. Публікація такого ролика може бути підготовкою до заміни, так звана операція "наступник". Нібито син поплічника Путіна захисник релігії До цього галасу навіть доєднати Ксенію Собчак, яка сама заявляла, що говорила з Кадировим.