Таку думку 24 Каналу озвучив політолог Валентин Гладких. Він підкреслив, що ЄС має свої правила, який зобов'язані дотримуватись усі країни-члени.

До теми У нас немає втоми від України, у нас втома від Орбана, – Туск розкритикував лідера Угорщини

"Орбан хоче привілеїв"

Валентин Гладких зазначив, що якщо Орбану здається, що членство в ЄС заважає Угорщині розвиватися, то він може покинути союз. Однак насправді це спекуляція, адже він сам розуміє, що Євросоюз та НАТО вкрай важливі для безпеки та розвитку Угорщини.

Риторика, що Угорщину нібито щось не влаштовує, насправді є просто інструментом тиску з метою отримати певні привілеї. Однак, очевидно, що так не може тривати вічно. Орбану потрібно пояснювати, що з цим більше не миритимуться.

Він завжди "я проти, але якщо ви мені щось пообіцяєте, щось дасте, то добре, так і буде". Але ця гра не може тривати вічно. Вона добігає свого завершення. Бо всі також ставлять питання, скільки можна їх шантажувати. Думаю, що період толерування подібної поведінки завершується,
– вважає політолог.

Віктор Орбан: останні новини

  • Будапешт направив до Брюсселя компромісну угоду щодо розблокування фінансування ЄС для України на суму 50 мільярдів євро. Віктор Орбан пояснив, що компроміс полягає у тому, що фінансування Україні схвалять за умови, "якщо щороку будуть вирішувати, чи продовжувати надсилати ці гроші, чи ні". Тобто це означає, що Угорщина матиме можливість щорічно блокувати допомогу.
  • Угорський прем'єр Віктор Орбан повідомив про рішення ЄС щодо схвалення Україні 50 мільярдів, як про свою власну перемогу. Він гордо заявив, мовляв, Угорщина домовилась про "механізм контролю", який "гарантує розумне використання грошей" для України.
  • За інформацією видання Telex, під час непублічного засідання парламенту Орбан зазначив, що, хоча він вірить, що Угорщина може досягти певних результатів, вона не зможе створити суттєвих перешкод для вступу України до Євросоюзу.