Дмитро Рогозін у п'ятницю, 29 березня, опублікував у своєму Twitter фотографії нового літака Ту-204-300. Літака, який повинен перевозити російських космонавтів.

Читайте також: Хіт Путін – ху*ло відзначає п’ятирічний ювілей: відео першого виконання

І ось фото салону літака викликало низку обурливих коментарів у користувачів соцмереж.


Трохи купе, трохи плацкарт – але насправді літак для космонавтів (вони ж невибагливі)

Один з коментаторів зауважив: "Космонавти ж також люди, потребують комфорту. А тут – симбіоз радянського купейного вагона і літака. При цьому ціна його, вочевидь, астрономічна".


Користувачі соцмереж не могли не зауважити, що фото літака виглядають підозріло

Інший коментатор прямо запитав, чому всередині салону літака – "така убогість".


І тут Рогозіна прорвало на українську

І раптом Дмитро Рогозін відповів українською: "Вибачте, це літак для космонавтів, а не для ваших українських олігархів". Помилка у слові "для" (в оригіналі – "доя") може свідчити про поспіх і значне роздратування автора допису. Хоч може і свідчити лише про те, що навчання пана Рогозіна української триває дещо складніше, аніж йому б хотілося.

Побажаймо йому успіхів у цій благородній справі!

До слова, нещодавно 24 канал писав і про намагання говорити українською самого Володимира Путіна. Президент Росії під час візиту до окупованого Криму відзначився грубими заявами щодо української влади. Під час такої промови глава Кремля вирішив продемонструвати і знання української мови. Щоправда, його вистачало тільки на фразу "З глузду з’їхав чи шо".


Володимир Путін і Дмитро Рогозін складають план вивчення української мови