На концерт до Кобзона вирушили вже 108 190 окупантів. Водночас Росія досі налаштована воювати довго та упакувати у чорні пакети тисячі своїх людей.

Зверніть увагу Якщо знову на Київ: наскільки Україна готова до нового наступу Росії

Росіяни йтимуть на Харків

Бригадний генерал Сергій Мельник – начальник Харківського гарнізону – припустив, що російські окупанти знову намагатимуться йти на Харків. Це станеться, коли замерзне земля.

В атаку країна-терористка кидатиме непідготовлених мобіків. Вони намагатимуться відрізати Харків від Києва. Окрім того, Мельник припустив, що окупанти також розпочнуть атаки у бік Рівного. Мета ворога – припинити постачання західної зброї.

Що каже Залужний

Валерій Залужний у грудні 2022 року заявив, що Росія готує 200 тисяч окупантів. Найімовірніше країна-терористка планує новий наступ у першій половині 2023 року.

Росіяни готують близько 200 тисяч нових солдатів. Я не маю сумнівів, що вони знову підуть на Київ,
– заявив Залужний.

Чому в окупантів нічого не вийде

  • Українська розвідка пильно стежить за діями російських окупантів. Ефект несподіванки не стане козирем у руках ворога.
  • ЗСУ вже продемонстрували цілому світу свою фантастичну військову майстерність. Україна – під надійним захистом героїв. Упродовж 2022 року вони звільнили територію, яка фактично дорівнює площі Швейцарії.
  • Український народ готовий до продовження боротьби, а підтримка з боку міжнародних партнерів лише зростає.
  • Росія може підготувати 200 тисяч представників "гарматного м'яса". Однак забезпечити їх усім необхідним не вдасться. Країна-терористка зазнала в Україні колосальних втрат у зброї та техніці.
  • Ворогу не вдасться реалізувати жоден свій задум. Український прапор повернеться у всі міста й села України.