Відомо, що німецькі та американські танки від партнерів прибудуть у найближчих декілька місяців. Це тому, що нашим військовим потрібен час, аби опанувати те, як ними керувати. Водночас у Росії вже цілком серйозно заявляють, готові давати мільйони рублів за кожну ліквідовану одиницю техніки.

Читайте також Мріяли про "Армату", а горітимуть у Т-34: чому Кремль ніколи не відправить новий танк на фронт

Як у Росії ділять хутро невбитого ведмедя

У виданні Sky News зазначили, що одна з російських компаній готова надати 5 мільйонів рублів солдату, що першим знищить чи захопить західний танк на території України.

Уральська компанія Fores, яка виготовляє матеріали для енергетичної промисловості, пропонує виплати військовослужбовцям, які захоплять або знищать німецькі танки Leopard 2 або американські – Abrams,
– написали в ЗМІ.

Однак заакцентуємо на тому, що цих 5 мільйонів отримає лише той солдат, який першим знищить західний танк. А от усім наступним загарбникам пообіцяли всього по 500 000 рублів.

Можна з цього лише посміятися, тому що навряд ворожим воякам вдасться знищити бодай один потужний танк Leopard чи Abrams.

До цієї теми також зазначимо, що путінський актор Іван Охлобистін оголосив про нагороду 10 мільйонів рублів за кожен підбитий танк Abrams. Про це його просили повідомити невідомі російські компанії.

З неприхованим задоволенням поспішаю повідомити вам, що деякі представники великого російського бізнесу уповноважили мене повідомити, що вони призначають премію в 10 мільйонів рублів за кожен підбитий "Абрамс",
– написав він.

Захід продовжує надавати Україні озброєння: останні новини

  • Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький назвав умову, за якої Варшава передасть Україні винищувачі F-16. Власне, за його словами, це може статися тоді, коли на це погодяться інші держави Північноатлантичного альянсу.
  • Водночас політтехнолог Михайло Шейтельман окреслив позицію Туреччини щодо передачі нам техніки.
  • Він констатував, що в Анкарі не говорили про надання нам танків, однак ця країна упродовж уже тривалого часу постачає Збройним Силам важку техніку.